Regional representatives
Kyiv, Zhytomyr region
Olexandr Bazhyn
Регіональний представник
+38 (050) 324-40-59 m.kotliar@summit-agro.com.ua
Head of Central Region
Anatolii Gusak
Керівник Північного регіону
+38 (050) 443-66-33 anatolii.gusak@summit-agro.com.ua
Kyiv, Zhytomyr region
Olexandr Bazhyn
Регіональний представник
+38 (050) 324-40-59 m.kotliar@summit-agro.com.ua
Chernigiv, Sumy region
Vasyl Lukyanenko
Регіональний представник
+38 (095) 190-72-22 v.lukyanenko@summit-agro.com.ua
Chernigiv, Sumy region
Vasyl Lukyanenko
Регіональний представник
+38 (095) 190-72-22 v.lukyanenko@summit-agro.com.ua
Poltava region
Vasyl Kulynych
Регіональний представник
+38 (099) 461-41-08 maxym.martynenko@summit-agro.com.ua
Rivne, Volyn region
Igor Lushpanov
Регіональний представник
+38 (050) 469-93-59 igor.lushpanov@summit-agro.com.ua
Rivne, Volyn region
Igor Lushpanov
Регіональний представник
+38 (050) 469-93-59 igor.lushpanov@summit-agro.com.ua
Lviv, Zakarpattya region
Yaroslav Klachko
Регіональний представник
+38 (050) 442-05-13 yaroslav.klachko@summit-agro.com.ua
Ternopil, Khmelnitskiy region
Oleg Fedyshyn
Керівник Західного регіону
+38 (050) 380-58-43 oleg.fedyshyn@summit-agro.com.ua
Iv.-Frankivsk, Chernivtsi region
Olexandr Todosiichuk
Регіональний представник
+38 (050) 343-89-04 v.shvets@summit-agro.com.ua
-
Iv.-Frankivsk, Chernivtsi region
Olexandr Todosiichuk
Регіональний представник
+38 (050) 343-89-04 v.shvets@summit-agro.com.ua
Vinnytsia
Andriy Osykovyy
Керівник Центрального регіону
+38 (050) 469-39-33 andriy.osykovyy@summit-agro.com.ua
Cherkasy, Kropivnitsky region
Andriy Taran
Регіональний представник
+38 (050) 380-27-69 andriy.taran@summit-agro.com.ua
Dnipro, Kharkiv region
Dmytro Artemenko
Регіональний представник
+38 (050) 440-18-16 p.prozapas@summit-agro.com.ua
Zaporizhzhia, Donetsk region
Victor Maystrenko
Регіональний представник
+38 (095) 350-72-24 oleksandr.solodovnik@summit-agro.com.ua
Odesa region
Igor Musich
Керівник Південно-східного регіону
+38 (050) 310-09-61 igor.musich@summit-agro.com.ua
Kherson, Mykolayv region
Konstantin Lagutenko
Регіональний представник
+38 (050) 383-56-72 konstantin.lagutenko@summit-agro.com.ua
Kherson, Mykolayv region
Konstantin Lagutenko
Регіональний представник
+38 (050) 383-56-72 konstantin.lagutenko@summit-agro.com.ua