ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ "ПРОФІТ-2022"

Профіль Учасника Програми (характеристика):

Юридична особа (господарство, кінцевий споживач, фермер, компанія, холдинг тощо), разом із пов’язаними особами, які були ним заявлені Організатору як такі на етапі виявлення наміру взяти участь у Програмі, (надалі – «Учасник»), що разом із такими пов’язаними особами придбає товари ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн" (надалі – «САЮ») в загальному обсязі понад 70 000,00 дол. США на умовах і в порядку, визначеному нижче, може подати Заявку на участь у Програмі.

Умови програми:

☑️ Зареєструватись на участь у Програмі (Заповнити Заявку та відправити на info@summit-agro.com.ua ) – до 30.04.2022р.;

☑️ Придбати товари САЮ* на суму від 70 000 дол. США (по індикативним цінам**) у офіційних дистриб’юторів або субдистриб’юторів САЮ;

☑️ Придбати не менше 3 (2) обовязкових товарів, кожен в обсязі не менше відповідного мінімального обсягу, зазначеного в Таблиці 1;

☑️ Надати видаткові накладні, що засвідчують факт покупки до 31.10.2022р.

"Самміт-Агро Юкрейн" залишає за собою право запитувати в Учасника інші документи на підтвердження інформації, що ним надається для отримання бонусу.

* - під Товарами САЮ маються на увазі товари, що імпортуються та/або реалізовуються Організатором на українському ринку засобів захисту рослин, відповідно до переліку, визначеного в Заявці про намір участі у Програмі.

** Індикативна ціна – ціна одиниці відповідної Продукції, встановлена Організатором для цілей обрахунку загальних обсягів придбання Продукції та розрахунку Бонусу.  

Таблиця 1. Обов'язкові товари для програми "ПРОФІТ-2022"

Бонуси по Програмі:

1. Бонуси по Програмі нараховуються після виконання усіх умов Програми;

2. Бонуси розраховуються згідно Таблиці 2 за індикативними цінами.

Таблиця 2. Умови нарахування бонусів по Програмі ПРОФІТ-2022

Умова 1
Умова 2
Бонус
Обсяг покупок від 70 000 $
3 обовязкові товари
3%
Обсяг покупок від 70 000 $
2 обовязкові товари
2%

3. У разі наявності заборгованості Учасника перед Офіційним дистриб’ютором за придбану Продукцію Організатора, Організатор залишає за собою право не здійснювати виплату бонусу до моменту погашення боргу.

4. Учасника перед Офіційним дистриб’ютором.

5. Бонуси можна отримати у вигляді:

✅ грошової винагороди;

✅ індивідуальної поїздки на відпочинок в Україні чи за кордоном;

✅ товарів САЮ.

Деталізація щодо видів бонусу:

  1. Грошова винагорода – Перерахунок коштів на р/рахунок Учасника в українських гривнях за курсом Національного банку України на день укладення Договору
  2. Поїздка на відпочинок в Україні чи за кордоном – Сертифікат на суму бонусу в українських гривнях за курсом Національного банку України на день укладення Договору за вирахуванням податків (ПДФО та військовий збір) дійсний до 31.10.2023р. для пред’явлення уповноваженому туроператору.
  3. Товари САЮ – придбання товарів САЮ на суму бонусу (розрахованих по індикативним цінам) за ціною, що еквівалентна 1 грн. за 1 л/кг. Товари, що взяті в якості бонусу, не враховуються при розрахунку суми бонусу поточного та наступного року. Наявність та умови поставки узгоджуються з САЮ на момент отримання Бонусу.

Механізм участі у Програмі:

1. Потенційний учасник заповнює Заявку та відправляє на info@summit-agro.com.ua;

2. Представник САЮ вносить Заявку в програму, перевіряє дані та відправляє Учаснику Договір з детальним описом усіх умов;

3. Сторони підписують Договір;

4. Учасник здійснює покупки товарів САЮ через офіційних дистриб’юторів та надає представнику САЮ завірені копії видаткових накладних до 31.10.2022р.;

5. Представник САЮ перевіряє відповідність умовам Програми та надсилає лист-повідомлення щодо суми нарахованих бонусів та можливі варіанти їх отримання;

6. Учасник погоджує фінальну калькуляцію та отримує бажаний бонус до 31.12.2022р.

Основні терміни по Програмі:

  • Подача Заявки – до 30.04.2022р.;
  • Купівля товарів САЮ та подача видаткових накладних з 01.11.2021р. до  31.10.2022р.;
  • Отримання остаточного розрахунку по бонусам – до 31.12.2022р.

Політика конфіденційності:

Беручи участь у цій Програмі, Учасник погоджується на розкриття своїх даних, які можуть бути використані САЮ з метою покращення співпраці, в тому числі в рекламних цілях.

Беручи участь у цій Програмі, Учасники надають Організатору згоду на безстрокове та безкоштовне: (і) отримання, збирання, обробку, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, поновлення та використання інформації, яка відповідно до вимог законодавства становить персональні дані; (іі) занесення такої інформації до баз персональних даних. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».

Юридична інформація:

Програма "Профіт-2021" діє із дати затвердження та опублікування на офіційному сайті ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн"  і до 31 грудня 2022р. Програма може бути продовжена на наступні роки. До цієї програми можуть вноситися зміни протягом строку її дії. Організатор також може оголошувати нові програми протягом строку дії цієї програми з подальшим повідомленням Учасників.

Цей документ не становить собою публічну пропозицію укласти договір. Викладена тут і вище інформація є оголошенням про конкурс в рамках публічної обіцянки винагороди відповідно до ст. 1150 Цивільного кодексу України та містить усі істотні умови оголошення конкурсу, а саме: (а) предмет, що полягає у виконанні дій: досягненні визначеного умовами конкурсу обсягу придбання товарів ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн"; та (б) нагорода, що полягає у можливості отримання бонусу у формі та у розмірі, передбаченому умовами конкурсу. Інші умови конкурсу повідомлятимуться персонально кожному, хто виявив бажання взяти участь у програмі.

Конкурс є закритим та проводиться серед найбільших споживачів товарів ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн", яке є засновником конкурсу, має ідентифікаційний код юридичної особи: 30301758, та місцезнаходження за адресою: 03150, м. Київ, вулиця Горького (Антоновича), будинок 172, літера А, поверх 11.

Щоб зареєструватись у програмі:

Напишіть нам на info@summit-agro.com.ua лист із темою "ПРОФІТ-2022". У відповідь ми надішлемо Вам Заявку для заповнення. Заповнену Заявку потрібно відправити назад на цю ж адресу. Після перевірки модератором Вам прийде офіційне повідомлення, що Вас Зареєстровано у Програмі "Профіт-2022".

Координатор проекту: Катерина Лаврінчук, +38 (050)409-87-70