ПІДСУМКИ ДНЯ ПОЛЯ ПРИСВЯЧЕНОГО ЗАХИСТУ ПОЛЬОВИХ КУЛЬТУР У МІСТІ УМАНЬ (ЧЕРКАСЬКА ОБЛ.)

18 червня 2019 компанія «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» провела демо-семінар, присвячений особливостям вирощування та захисту озимої пшениці, а також інших польових культур у місті Умань, що на Черкащині.

Партнерами заходу виступили компанії ТОВ «РАЖТ Семенс-Україна», ТОВ «ЗААТЕН УНІОН Румунія» та ТОВ «Уніфер».

На теоретичній частині семінару розглянули основні технологічні моменти у захисті озимої пшениці й інноваційні біопродукти для захисту польових культур.

Далі гості семінару вирушили на «Седна-Арену», щоб власними очима побачити демо-ділянки озимої пшениці, ріпаку, сої, соняшника, кукурудзи та гороху, де були застосовані препарати ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН».

Посіви озимої пшениці були в гарному стані. Небезпечних хвороб, таких як фузаріоз, септоріоз листя й колосу, борошнистої роси вдалося уникнути завдяки фунгіцидним обробкам препаратами ФЕЗАН ПЛЮС та ЯМАТО. Боротися з клопами, хлібними жуками, трипсами, попелицями та цикадками допоміг інсектицид ІНАЗУМА із нормою 0,24 кг/га. А покращити загальний стан культури, відновити рослини після аномально низьких температур, що мали місце у регіоні весною, вдалося завдяки застосування у фазу кущення інноваційного біостимулянту АМАЛГЕРОЛ із нормою 2,0 л/га.

Гості відзначили добрі результати на демо-ділянці на сої - чисте від бур’янів поле, де досходово був застосований гербіцид ПЛЕДЖ із нормою 120 г/га.

Озимий ріпак, що на момент огляду перебував на фінальній стадії свого розвитку, обробляли інсектицидами ІНАЗУМА та МОСПІЛАН.  Від хвороб (альтернаріозу, фомозу, склеротинії, борошнистої роси) у  період вегетації вдалося врятувати культуру, застосувавши потужний   трьохкомпонентний фунгіцид ЮТАКА із нормою 1, 2 л/га.

Гарний результат можна було спостерігати на ділянках, де вирощують кукурудзу та соняшник.

На полі соняшника ґрунтово добре спрацював гербіцид ФІСТ із нормою 4,0 л/га проти однорічних злакових та дводольних бур’янів.

На обох ділянках з метою відновлення рослин після температурного стресу, що спричинили пригнічення культур, застосували новинку – біостимулянт КАЙШІ, що містить повний спектр амінокислот.

Внесення біопродукту із нормою 2,0 л/га  допомогло відновити життєдіяльність рослин,  активував фотосинтез, що добре помітно при огляді полів.

Також, гостей семінару вразило абсолютно чисте від бур’янів поле кукурудзи. Такого результату вдалося досягти, застосувавши гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС із нормою 3,5 л/га.

Гості заходу задавали багато питань, дискутували на актуальні теми, підводячи підсумки семінару. Отримавши вичерпні відповіді, задоволені роз’їхалися по домівках.