ГЕРБІЦИДНИЙ ЗАХИСТ КУКУРУДЗИ - ОБИРАЄМО ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ

Кампанія по посіву кукурудзи в Україні вже стартувала. Разом з тим перед аграріями гостро, як ніколи, постає питання, яку схему захисту від бур’янів обрати – ґрунтову чи страхову. Адже в умовах посухи, що спостерігається на всій території країни, сподіватися на потужну роботу ґрунтових гербіцидів складно. Для повноцінної роботи ґрунтових гербіцидів необхідна волога, якої зараз немає, як мінімум у верхньому шарі ґрунту, і за прогнозом синоптиків опадів не очікується щонайменше протягом наступних 5-7 днів. Волога повітряна маса, яка фронтом пройшла через всю Україну на початку цього тижня, у більшості областей довгожданої вологи так і не принесла. Незначні опади у кількості 2-7 мм, які місцями випали, були знівельовані сильним вітром. Тому для тих, хто ще не посіяв кукурудзу, або посіяв, але не встиг внести ґрунтові гербіциди, ми рекомендуємо зважити всі погодні ризики і вибрати гнучкий у застосуванні гербіцид який може працювати в різних умовах.

Проте, навіть у цих непростих умовах, для фермерів існує універсальне рішення - гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ.

АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ - надійний та високотехнологічний гербіцид, що містить у своєму складі антидот (фурілазол), тому може бути застосований як до сходів, так і після сходів кукурудзи. Навіть якщо ви вже звикли до ґрунтової схеми захисту, яка дійсно забезпечує оптимальні умови для росту культури, будь-ласка, уважно слідкуйте за режимом зволоження. Якщо ви бачите, що рівень вологи в ґрунті недостатній та не очікуються дощі в найближчі дні, переорієнтуйтеся на страхове застосування. Ви нічим не ризикуєте, адже АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ дуже пластичний у застосуванні і показує однаково гарні результати як при ґрунтовому застосуванні, так і при страховому. Багаторічний досвід показує, що умовах недостатнього зволоження, страхове застосування АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ завжди показує кращий результат.

АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ можна застосовувати від сходів і до 4-го листка у кукурудзи та до 2-х листків у злакових і 2-х справжніх листків у дводольних бур’янів. Застосуйте АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ на кукурудзі з нормою витрати 3,5 л/га і забезпечте собі надійний захист та гарний вражай навіть в таких складних погодних умовах!

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.