КОНТРОЛЬ ДВОДОЛЬНИХ БУР’ЯНІВ НА ПОЛЯХ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ

Незважаючи на тимчасові похолодання та відсутність опадів на більшій території України, посіви озимої пшениці продовжують розвиватися, а разом з ними ростуть і розвиваються бур’яни. Більшість площ озимої пшениці вже завершила стадію кущення та перейшли у фазу трубкування. В той же час через прохолодні погодні умови на багатьох полях фермери не встигли застосувати гербіциди, час застосування яких на пшениці обмежується фазою кущення (наприклад: 2,4-Д, МЦПА, дикамба і т.ін).

Останніми днями відбувається активне наростання температур, тож саме час застосовувати гербіциди на основі сульфоніл сечовин. 

«САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує на посівах зернових колосових культур для контролю багаторічних та однорічних дводольних бур’янів, таких як: амброзія полинолиста, будяк польовий, осоти, гірчаки, підмареник чіпкий, вероніка, роман польовий, мак дикий, лобода біла, талабан польовий та багато інших, застосувати новий гербіцид ТІФОСІ, ВГ.

ТІФОСІ, ВГ - це продукт на основі трибенурон-метилу та тіфенсульфурон-метилу у вигляді нової сучасної формуляції, яка забезпечує високу розчинність та ефективність без будь-яких ризиків для культури. Препарат гнучкий у застосуванні, може застосовуватися від 3 листків культури і до прапорцевого листа, показуючи високу ефективність при низькій середньодобовій температурі, ефективний від +5°С. Важливою особливістю продукту є його формуляція. Діючі речовини високої чистоти із використанням технології "Two in one solution"  поміщені в одну гранулу, завдяки чому досягається висока точність дозування д.р. та допоміжних компонентів у кожній гранулі, їх висока розчинність, стабільність робочого розчину, відсутність кристалізації та утворення осадів, а також висока біологічна ефективність без ризиків фітотоксичності.

Гербіцид ТІФОСІ, ВГ слід застосовувати із нормою витрати 0,06-0,07 кг/га. В таких складних погодних умовах, що спостерігаються цього року, ми рекомендуємо застосувати препарат у суміші із ад’ювантом СКАБА, КЕ.

Застосування ТІФОСІ, ВГ у баковій суміші із ад’ювантом СКАБА, КЕ дозволяє краще покрити поверхню оброблюваних рослин та більш ефективно контролювати бур’яни в складних погодних умовах, у зріджених посівах та підвищити ефективність у боротьбі із малочутливими та перерослими бур’янами.

Додатковим приємним сюрпризом для фермера є спеціальний інноваційний дозатор, який поставляється у комплекті із препаратом ТІФОСІ, ВГ. Завдяки використанню цього дозатора, вдається забезпечити точне дозування та зменшити контакт гербіциду із оператором практично до «0», навіть за умови вітряної погоди.

Цей дозатор є унікальною розробкою компанії-виробника продукту. Наочно зручність використання приладу демонструє відео.

Застосовуйте ТІФОСІ, ВГ  - подбайте про свій врожай та безпеку своїх працівників.

За додатковими консультаціями  звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!