НАДІЙНИЙ ФУНГІЦИД ДЛЯ СКЛАДНИХ ПОГОДНИХ УМОВ РАННЬОЇ ВЕСНИ

В умовах суттєвого похолодання, яке прийшло в Україну після теплої зими, коли активно розвивалися не лише озимі культури, а й патогени, гостро постало питання контролю хвороб. Склалася парадоксальна ситуація, коли хвороби вже є, і вони навіть в прохолодну погоду прогресують, а застосовувати фунгіцид не можна, бо температура повітря недостатня для застосування більшості препаратів.

 Тим не менш, "САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН" має готове рішення!

ТОПСІН-М 500, КС - надійний, перевірений часом японський фунгіцид, котрий навіть за таких погодних умов працює проти прикореневих гнилей та борошнистої роси в посівах озимих зернових культур. Якщо ваші посіви страждають від вищенаведених хвороб, а температура повітря у регіоні ще довгий час не буде триматися вище +15℃, сміливо застосовуйте ТОПСІН-М 500, КС  із нормою витрати 1,2-1,4 л/га одразу, коли температура повітря стабілізується на позначці вище +5…+7℃.

ТОПСІН-М 500, КС є ефективним системним препаратом, що має лікувальну та профілактичну дію. За необхідності препарат можна поєднувати в бакових сумішах зі стимуляторами росту, мікродобривами та інсектицидами. 

За додатковими консультаціями  звертайтесь до представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!