НУРСПРЕЙ – РЕВОЛЮЦІЙНА ІННОВАЦІЯ ПРОТИ ПОСУХИ – ЗЗР ДОСТУПНІ НА СКЛАДАХ

Посуха та високі температури викликають стрес у рослин, що негативно впливає на їх розвиток та призводить до зменшення врожайності. Практично всі сільськогосподарські культури сильно страждають від посухи. Не винятками є пшениця та ячмінь.

Слід наголосити, що негативний вплив посухи на врожайність сильно залежить від фаз розвитку рослин, в яких вони потрапили під її несприятливого фактору.

Наприклад, під час стадії кущіння під впливом посухи формується менше продуктивних пагонів, знижується інтенсивність фотосинтезу, фенологічні фази зсуваються у бік прискорення. Дефіцит вологи у фазі трубкування знижує продуктивну кущистість. Посушливі умови в період колосіння та цвітіння призводять до зменшення кількості зерен у колосі. Під час дозрівання - пригнічується поділ клітин ендосперму та погіршує якість та виповненість зерна. Загальні втрати врожайності від посухи можуть сягати до 50-60%.

Як можна запобігти цьому? Як підготувати рослину до посушливих умов та отримати максимальну врожайність?

Спеціалісти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати унікальний біоактиватор рослин для управління термальним та водним стресом НУРСПРЕЙ.

НУРСПРЕЙ - це натуральний продукт на основі запатентованої сигнальної молекули з унікальним механізмом дії, який активує у оброблених рослин внутрішні механізми стійкості до спеки та нестачі вологи. 

Рослини, оброблені НУРСПРЕЙ, завчасно активують внутрішні механізми протидії стресу та значно легше переносять її наслідки, швидше відновлюються.

Основною вимогою до внесення НУРСПРЕЙ є превентивне застосування препарату, але не пізніше ніж за 3 дні до настання посухи чи інших візуально помітних стресових факторів. Практично найкращий час для застосування НУРСПРЕЙ можна обрати, орієнтуючись на багаторічні спостереження за погодними умовами в вашому регіоні та прогноз погоди. Застосування НУРСПРЕЙ активує захисні мезанізми рослини, дія яких продовжується 30-40 днів.

Нурспрей можна застосовувати до 2 разів за вегетацію. Таким чином, завдяки тривалому захисному періоду дії препарату, можливо захистити культуру від спеки впродовж всього критичного періоду розвитку культури.

За результатами  трирічних річних досліджень, проведених в посушливих регіонах України, ми спостерігали прибавку у врожайності озимої пшениці від 5 до 11%.

НУРСПРЕЙ – гнучкий у застосуванні продукт, його внесення можна об’єднати у баковій суміші з більшістю пестицидів, завдяки відмінній сумісності. В посівах пшениці внесення НУРСПРЕЙ варто об’єднати із внесенням фунгіцидів.

Рекомендована бакова суміш у фазу виходу трубку зернових: 

ЮТАКА (0,8-1,2 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)

Рекомендована бакова суміш у фазу прапорцевого листка зернових: 

ЗЕПАН (0,5-0,7 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)

Рекомендована бакова суміш у фазу цвітіння пшениці:

ІКАРУС ТУРБО (0,6 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)

ЯМАТО (1,5 л/га) + НУРСПРЕЙ (1,0 л/га)

Варто відмітити також, що НУРСПРЕЙ активує антиоксидантні, фунгістатичні та детоксикаційні властивості в рослині, що дає можливість рослині краще протидіяти хворобам в синергізмі з фунгіцидами, а також знижувати фітотоксичний вплив деяких засобів захисту рослин.

Препарати доступні до відвантаження зі складів "Самміт-Агро Юкрейн".

За більш детальною інформацією, будь ласка звертайтеся до регіональних представників"Самміт-Агро Юкрейн" та офіційних дистриб’юторів компанії у вашому регіоні.