ПЕРШІ ОБРОБКИ У САДУ – ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ!

Хоча з невеликим запізненням, але температура повітря у всіх регіонах України активно зростає, і вже прямо зараз багато садівників проводять перші обробки в садах. 

Ранньовесняні обробки у саду – це заходи, які допоможуть стримати бурхливий розвиток хвороб та шкідників у майбутньому. Тому застосування перших викорінюючих обробок одразу після відновлення вегетації може мати вирішальну роль в успішності всієї системи захисту саду протягом сезону. В першу чергу, це контроль зимуючих стадій шкідників та профілактика розвитку парші та бактеріальних хвороб.

Спираючись на багаторічний власний досвід та досвід наших клієнтів експерти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують у якості першої обробки по «зеленому конусу» застосувати фунгіцид МЕДЯН ЕКСТРА на основі хлорокису міді у нормі 2,0 л/га.

Препарат постачається у стабільній, зручній у застосуванні рідкій препаративній формі. Це забезпечує не тільки найвищий рівень ефективності проти хвороб, зокрема парші, а ще й технологічність під час приготування робочого розчину та власне під час обробки. 

Навіть у прохолодних умовах МЕДЯН ЕКСТРА забезпечує безперебійну роботу обладнання для обприскування та оптимальний рівень покриття культури.

Крім того, застосування МЕДЯН ЕКСТРА забезпечує профілактику бактеріальних хвороб та хвороб деревини. А обробку МЕДЯН ЕКСТРА у фазу «мишаче вушко» можна поєднати з системним фунгіцидом ТОПСІН-М у нормі 1,6 л/га для посилення викорінюючого ефекту проти парші, профілактики борошнистої роси та зниження ризику розвитку хвороб деревини, особливо якщо у саду застосовувалася пізня обрізка.

Не слід нехтувати контролем шкідників.

Зимуючі яйця кліщів, попелиць та щитівок під мікроскопом

Відповідно до обстежень, не дивлячись на значні пониження температури у зимовий період, зимуючі яйця червоного чи бурого плодового кліща, а також щитівки (у т.ч. каліфорнійська та комоподібна) не зазнали втрат чисельності популяції. Також у більшості садів присутні зимові яйцекладки попелиць, які з ростом температур почнуть масово відроджуватися. 

Проти цих та деяких інших шкідників, разом з МЕДЯН ЕКСТРА рекомендуємо застосувати препарат на основі мінеральної олії та суміші спеціальних компонентів – ОЛЕМІКС.

Часто фермери нехтують весняною «обмивкою» саду по причині власного негативного досвіду застосування мінеральних олій. 

Але ОЛЕМІКС – це не просто олія, а високотехнологічний препарат, що має високий вміст очищеної якісної парафінової олії! 

До складу препарату входить комплекс спеціальних поверхнево-активних речовин. Завдяки цьому ОЛЕМІКС створює ефективну та стабільну емульсію навіть у холодній воді, а, за рахунок високого ступеняю очистки та збалансованого вмісту насичених та ненасичених вуглеводнів, має низький ризик фітотоксичності. Тому препарат може безпечно застосовуватися до фази «мишаче вушко» (2%-й розчин) і навіть у літній період (до 5 л/га).

ОЛЕМІКС – це досвід перевірений часом. 

МИ РАЗОМ ІЗ 2007 РОКУ!

Почніть захист саду весною з профілактичних викорінюючих обробок проти хвороб та шкідників задля забезпечення максимальної ефективності подальших обробок!

За більш детальною інформацією ви можете звернутися до регіонального представника «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні!

Автор: Андрій Осиковий, Провідний спеціаліст з садівництва, Керівник Центрального регіону

+38 (050) 469-39-33

andriy.osykovyy@summit-agro.com.ua