ПРОТРУЮВАННЯ НАСІННЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Обробка насіння озимої пшениці протруйниками — це важлива передумова рентабельного виробництва, адже якісне насіння є запорукою отримання високих врожаїв. За рахунок застосування високоякісного посівного матеріалу рівень урожайності зернових може підвищитися на 25–30%.

Для отримання рівномірних і здорових сходів озимих зернових культур спеціалісти компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосовувати високоефективний двокомпонентний протруйник з контактною та системною дією ФУНАБЕН Т 480, ТН.

ФУНАБЕН Т 480, ТН призначений для протруювання насіння озимої та ярої пшениці, ячменю, а також насіння ярого та озимого ріпаку від цілого спектру хвороб. Препарат містить дві діючі речовини, що характеризуються системною (карбендазим) та контактною (тирам), дією. 

Завдяки поєднанню цих речовин, розширюється спектр дії препарату ФУНАБЕН Т 480, ТН та підвищується ефективність протруйника.

Карбендазим – системна діюча речовина, що контролює не лише поверхневу, а і глибинну інфекцію впливаючи на поділ клітин гриба. Високоефективний проти сажкових грибів, церкоспорельозної та фузаріозної кореневих гнилей, пліснявіння насіння. 

Тирам – багатофункціональна контактна діюча речовина, що контролює грибкову та бактеріальну інфекції запобігаючи проростанню спор та бактерій, які знаходяться на поверхні насіння та у ґрунті, що контактує з насіниною, за рахунок цього має високу ефективність проти кореневих гнилей, пліснявіння насіння та альтернаріозної насіннєвої інфекції.

Реєстрація препарату ФУНАБЕН Т 480, ТН в Україні

Культура
Хвороба
Норма внесення, л/т
Спосіб та час обробки
Пшениця озима та яра 
Сажкові хвороби, кореневі гнилі, снігова пліснява
2,5
Протруювання насіння суспензією препарату (2,5 л препарату у 5 л води – на 1 т насіння)
Ячмінь ярий 
Кореневі гнилі, летюча сажка, плямистості листя
2,5
Протруювання насіння суспензією препарату
(2,5 л препарату у 5 л води – на 1 т насіння)
Ріпак озимий та ярий 
Альтернаріоз, фомоз, переноспороз, пліснявіння
5,5
Протруювання насіння суспензією препарату
(5,5 л препарату у 8-10 л води – на 1 т насіння)
Соя 
Церкоспороз, фузаріоз, септоріоз, пероноспороз, аскохітоз, антракноз, пліснявіння насіння, бактеріоз
2,5 - 3,5
Протруювання насіння суспензією 2,5 - 3,5 л препарату на 7-10л води на 1 тонну насіння

Дуже важливим є той факт, що ФУНАБЕН Т 480, ТН довго зберігається в ґрунті, створюючи «безпечну зону» навколо молодого паростку та запобігає повторному інфікуванню через контакт із ґрунтовими грибковими патогенами. ФУНАБЕН Т 480, ТН дозволяє отримати дружні та сильні сходи, адже на відміну від триазольних препаратів він не має інгібуючого ефекту (гальмування росту), а навпаки має позитивний вплив на розвиток сходів. Це новий ефективний та доступний інструмент для розкриття потенціалу культури.

Задля розкриття  повного потенціалу культури ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує застосовувати при протруюванні насіння бакову суміш:

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ - це інноваційний біостимулянт та біоактиватор ґрунту.

Унікальність препарату АМАЛГЕРОЛ, ЕВ полягає в тому, що він  впливає на схожість, енергію розвитку та ріст рослини, допомагає створити потужну кореневу систему, що дозволяє рослині краще розвиватися в несприятливих умовах навколишнього середовища.

АМАЛГЕРОЛ, ЕВ підвищує засвоєння рослинами поживних речовин із ґрунту сприяє більш ефективному використанню води рослиною, тим самим захищаючи його під час посушливого періоду; активує ґрунтову  мікрофлору та покращує структуру ґрунту, позитивно впливає на мікробіоценоз та аерацію ґрунту, безпечний для мікрофлори грунту, не фітотоксичний для сільськогосподарських культур. 100% натуральний продукт, придатний для використання в органічному землеробстві.

Основна мета застосування препарату АМАЛГЕРОЛ, ЕВ:
·    відновлення родючості ґрунту та активація ґрунтової мікрофлори;
·    посилений розвиток кореневої системи;
·    покращення схожості та енергії проростання насіння;
·    збільшення урожайності.

За консультаціями звертайтесь до представника компанії

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або до головного офісу:

+38 (044) 494-37-04