ЗАХИСТ ОЗИМОЇ ПШЕНИЦІ ВІД ШКІДНИКІВ

Незважаючи на складні погодні умови цього року, ситуація на полях озимої пшениці покращується і рослини наближаються до фази колосіння. За результатами моніторингу з полів у різних регіонах України ми бачимо, що кількість шкідників, таких, як попелиці, п’явиці, клоп шкідлива черепашка, злакові мухи, хлібний турун (жужелиця), трипси та ін. поступово зростає. А, з підняттям температури, чисельність шкодочинних комах може суттєво зрости та вплинути на врожайність і якість зерна. Тому ми рекомендуємо звернути особливу увагу на моніторинг посівів на предмет заселення їх шкідниками, щоб не пропустити оптимальний момент для застосування інсектицидів.

Для контролю комплексу шкідників, а особливо, клопів, трипсів та попелиць рекомендуємо застосувати надійний інсектицид ІНАЗУМА, ВГ.

Це препарат на основі двох діючих речовин, який володіє потужною контактною дією, що забезпечить ефективний контроль шкідників, які вже з’явилися на полі, а за рахунок системної дії дозволить подовжити період захисту посівів і допоможе уникнути втрат врожаю або зайвих витрат на повторні інсектицидні обробки.

ІНАЗУМА, ВГ забезпечує ефективний контроль шкідників, які вже з’явилися на полі (контактна дія), а за рахунок системної дії дозволить подовжити період захисту посівів і допоможе уникнути втрат врожаю або зайвих витрат на повторні інсектицидні обробки.

Для досягнення оптимального результату препарат ІНАЗУМА, ВГ необхідно застосовувати, коли в рослині зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась (більшість шкідників знаходяться в молодших фазах розвитку та їх вплив на врожай та якість зерна мінімальні).

Застосуйте ІНАЗУМА, ВГ  із нормою 0,2-0,24 кг/га з метою ефективного і довготривалого контролю комплексу небезпечних шкідників зернових культур!

Рекомендуємо додати до бакової суміші ад’ювант СКАБА, КЕ із нормою 0,05 л/га з метою покращення покриття поверхні культури та пришвидшення стартової контактної дії інсектициду ІНАЗУМА, ВГ.

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.