ЗАХИСТ СОНЯШНИКУ ВІД ХВОРОБ ТА ШКІДНИКІВ

Моніторинг фітосанітарного стану полів у Запорізькі області свідчить про масове ураження фомозом певних ділянок соняшнику, особливо це стосується ранніх посівів. Тому найближчим часом ми очікуємо по всій території України масове розповсюдження цієї небезпечної та дуже шкодочинної хвороби. Якщо вчасно не провести обробку, хвороба прогресує й уражує черешок та частину стебла соняшнику. А це у свою чергу, за умови масового поширення, часто призводить до надламування стебла і потенційно до 100% втрати урожаю.

Проте можна запобігти таким втратам! Рекомендуємо застосувати системний фунгіцид ТОПСІН-М 500, КС із нормою витрати 1,4 л/га для лікування та профілактики фомозу, а також фомопсису, септоріозу, склеротиніозу та інших хвороб.

Якщо на полі присутні пошкодження попелицею, рекомендуємо додати до бакової суміші ІНАЗУМА, ВГ у нормі 0,25-0,3 кг/га.

У разі наявності інших шкідників, таких як вогнівки, клопи, совки норму застосування ІНАЗУМА, ВГ слід збільшити до 0,3-0,4 кг/га. В разі необхідності контролю попелиці незадовго до цвітіння чи під час цвітіння, рекомендуємо застосувати інсектицид МОСПІЛАН, ВП із нормою 0,25 кг/га.

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.