ЗАХИСТ СОНЯШНИКУ ВІД ЗЛАКОВИХ БУР’ЯНІВ

Незважаючи на рясні дощі, що пройшли в багатьох регіонах України, ситуація із розвитком соняшнику неоднозначна. Так, дощі частково виправили ситуацію із роботою попередньо внесених ґрунтових гербіцидів. 

Проте, подекуди, в місцях, де мали місце зливи, було вимито цілі поля. 

На деяких полях дощі прийшли із запізненням, особливо там, де соняшник був ранніх строків посіву. На таких полях спостерігається недостатня дія гербіцидів, бур’яни встигли зійти до того часу, коли були активовані ґрунтові гербіциди. На багатьох полях ми спостерігаємо активний розвиток як окремих дводольних, так і злакових бур’янів. Особливо багато саме злакових бур’янів, з якими потрібно обов’язково боротися.

Для контролю однорічних злакових бур’янів та падалиці зернових колосових культур спеціалісти «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендують застосувати перевірений та надійний гербіцид ТАРГА СУПЕР, КЕ. Препарат слід застосовувати із нормою витрати 1,0-1,5 л/га, в залежності від фази розвитку бур’янів. 

Соняшник на момент застосування ТАРГА СУПЕР, КЕ має знаходитися у фазі 2-6 справжніх листків. Застосовуйте гербіцид вчасно, адже коли однорічні злакові бур’яни перебувають у фазі розвитку 3-5 листків, проконтролювати їх вдається мінімальними нормами.

Для покращеного контролю перерослих бур’янів та зменшення пестицидного навантаження ми рекомендуємо використати бакову суміш із ад'ювантом ОЛЕМІКС 84, КЕ:  

ТАРГА СУПЕР (0,8-1,2 л/га) + ОЛЕМІКС (0,8 л/га).

Дозування препарату залежить від фази розвитку бур’янів. Падалиця зернових досить чутлива до препарату ТАРГА СУПЕР, КЕ, тож вона також може бути проконтрольована цією баковою сумішшю.

Застосовуйте ТАРГА СУПЕР, КЕ вчасно - зберігайте та примножуйте свій врожай!

За додатковою інформацією звертайтеся до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.