ЗАХИСТ СУНИЦІ ТА МАЛИНИ ВІД СІРОЇ ГНИЛІ

Дощі, що накрили більшість регіонів країни, провокують інтенсивне поширення та розвиток сірої гнилі на суниці та малині.

Сіра гниль (Botrytis cinerea) є дуже небезпечною хворобою, яка у вологих умовах може стати причиною втрати більшої частини врожаю ягідних культур. Проблемою сірої гнилі ягід є те, що обробки для її контролю потрібно проводити прямо по плодах незадовго до збору урожаю.

Застосування хімічних ботритіцидів в такому випадку становить ризик накопичення залишків пестицидів у продукції. То чи можна надійно захистити ягідні культури від сірої гнилі в період дозрівання плодів і уникнути перевищення залишків у ягодах? І чи існує біологічний фунгіцид, який по ефективності б не поступався б хімічним засобам, а по затратам на 1 га був би близьким до традиційних фунгіцидів?

Таким біологічним фунгіцидом є БЕСТКУР, РК від «Самміт-Агро Юкрейн». До складу препарату входять екстракти гіркого апельсину (Citrus reticulata & Citrus aurantium), тому обробки можна проводити прямо перед збором урожаю.

За умови попередніх обробок хімічними фунгіцидами під час цвітіння, препарат забезпечує 70-90% ефективності, в залежності від погодних умов і стану насаджень, крім того препарат значно зменшує відсоток уражених ягід під час зберігання та реалізації продукції у свіжому вигляді.

БЕСТКУР, РК   може бути застосований в період росту та дозрівання ягід, тому обробку препаратом можна проводити навіть після кожної вибірки ягід, так як препарат є безпечним, і ягоди можуть споживатися на другий день після обробки.

Біофунгіцид БЕСТКУР, РК сертифікований для використання в органічному землеробстві, де застосування хімічних ботрітіцидів заборонено. Препарат чинить як пряму фунгіцидну дію, так і загально стимулюючий ефект, що підвищує стійкість культури до ураження збудниками багатьох інших хвороб. Застосуйте БЕСТКУР, РК із нормою витрати 1,0-1,5 л/га під час дозрівання ягід і захистіть свій врожай та отримайте високу якість ягід.


За додатковою інформацією звертайтеся: 

Андрій Осиковий - провідний спеціаліст з садівництва, моб.: (050) 469-39-33,

або до регіонального представника "Самміт-Агро Юкрейн" у Вашому регіоні.