UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Участь ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн" у виставці "АгроЕкспо - 2017" (м. Кропивницький)

З 20 по 23 вересня 2017 у м. Кропивницький проходила V Міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2017».
Гості виставки мали нагоду ознайомитися з численними новинками агропромислової техніки, новітніми агротехнологіями, мінеральними добривами, засобами захисту рослин, почути думку фермерів стосовно перспектив європейської моделі ведення бізнесу.


В рамках виставки спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» надавали фермерам та агрономам господарств консультації по ефективному застосуванню засобів захисту рослин. Зокрема, звертали увагу на захист польових культур та садів проти основних шкідливих об’єктів.


В результаті спілкування з відвідувачами виставки було обговорено особливості застосування гербцидів для захисту посівів соняшнику  препаратами ПЛЕДЖ, ЗП та АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ. Крім того, анонсовано новий ґрунтовий гербіцид ФІСТ, СК для контролю дводольних та злакових бур’янів у посівах соняшника, який поповнив портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн» та  викликав чималий інтерес у присутніх. Під час дискусій  фермерів, що вирощують сою, зацікавив новий фунгіцид ЯМАТО, СЕ, та його відмінні результати в господарствах України в сезоні 2017 року.
Багатьох присутніх цікавили нові підходи по захисту озимого ріпаку, тому представники Самміт-Агро Юкрейн надавали рекомендації по застосуванню фунгіциду ЮТАКА, СЕ та інсектициду МОСПІЛАН ПРО, КС, що складають основу надійної схеми захисту та допоможуть вберегти посіви від основних хвороб та шкідників.
Цікавий досвід, корисні знання, презентації інноваційних технологій та багато живого спілкування з експертами аграрної галузі – результати участі в «АгроЕкспо-2017».

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев