UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ДІЯТИ ОДНІЄЮ НАДІЙНОЮ КОМАНДОЮ

Конкретні пропозиції про те, як разом вистояти перед викликами і проблемами нового кризового сезону, запропонувала своїм партнерам-дистриб’юторам «Самміт-Агро Юкрейн», компанія групи Сумітомо Корпорейшн, під час щорічної конференції, що відбулась у Києві на початку лютого.

«Усвідомлення того, що буде дуже важко, спонукає нас чітко спланувати свою спільну роботу, проаналізувати характерні напрями розвитку ринку, які принесуть найбільшу віддачу, — наголосила генеральний директор ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» Тамара Мельничайко. — Прогнози показують, як перерозподілиться вирощення культур в Україні, що безперечно привнесе відмінності й у потребах пестицидів відповідно». Але головне, чого потребує наш непевний час, вважають у «Самміт-Агро Юкрейн», — це довіра і впевненість у надійних партнерах. Наголошують, що ніколи впродовж 16 років діяльності в Україні не відступили від умов, прописаних у контрактах та дистриб’юторських договорах. І вважають за необхідне нагадати найважливіші умови співпраці, яких принципово дотримуватимуться і надалі. Найперше, «Самміт-Агро Юкрейн» працює виключно за курсом міжбанку, жодних комісій, завуальованих відсотків не застосовувала та застосовувати не буде. «Компанія має право установити свій курс, але він не буде вищим курсу міжбанку, — запевнила гендиректор. — Ми не заробляємо на спекулятивних речах, нам достатньо бізнесу на своїх якісних препаратах».

«Важливо також, що у нас відсутнє нарахування курсових різниць, — додає керівник. — Багато хто перепитував про це у період розрахунків, тому нагадуємо знову: курсові різниці договорами не передбачені, а ми від своїх слів не відступаємо».

Крім того, «Самміт-Агро Юкрейн» надає можливість роботи з авальованими векселями. Але при цьому обов’язково перевірятимуть надійність банків, які ці векселі видають. Слідуючи політиці максимального наближення до клієнта, компанія надає можливість отримати продукцію на центральному або ж на зручних сертифікованих складах, у найближчих для клієнта регіонах. Президент компанії «Сумі Агро Європа» Влодзімеж Влеклік познайомив партнерів зі стратегією розвитку та новими напрямами бізнесу групи «Сумі Агро», компанії якої представлені у 8 країнах Європи. До її складу входить і «Самміт-Агро Юкрейн». Основна частина діяльності групи полягає у виведенні на ринок оригінальних продуктів та нових молекул японських виробників. Крім того, постійно збільшується перелік препаратів і від європейських постачальників.

Керівник департаменту розвитку продуктів «Сумі Агро Європа» Кен Прістлі представив нові проекти групи «Сумі Агро» та їх розвиток у країнах Європи. Група Сумі Агро заключила стратегічний альянс із відомим японським виробником Ніппон Сода та має ексклюзив на їх оригінальні молекули, в тому числі на нові розробки. В Європі щороку проводяться численні досліди з розширення спектру реєстрації. Так уже відомі препарати Моспілан, Топсін-М та Ніссоран, які відмінно зарекомендували себе на плодових та овочевих культурах, останні кілька років після низки дослідів почали пропонуватись на польові культури. Моспілан завдяки своїм особливостям відмінно працює на озимому ріпаку по цвітінню, Топсін-М масово застосовується на зернових культурах, особливо в останню обробку – він не лише захищає від фузаріозу колосу, а й контролює розвиток мікотоксинів.

Наразі відбувається реєстрація у Європі та в Україні нового трикомпонентного фунгіциду Ютака для захисту зернових та ріпаку від комплексу хвороб із новою діючою речовиною – цифлуфенамід від Ніппон Соди.

Ще один стратегічний партнер групи «Сумі Агро» в Європі – це італійський виробник Сіпкам (Оксон Груп). Їх гербіцид Астрел Плюс уже добре відомий на українському ринку. Наразі проводяться дослідження та готується реєстрація ще одного продукту цього виробника – Ерколь – сучасний гранульований інсектицид проти ґрунтових шкідників. Окрім цього, група «Сумі Агро» виводить на ринок Європи цілу низку власних препаратів. Іназума, Нагомі, Ямато – ці назви вже відомі агрономам Польщі та Угорщини, і найближчим часом українські аграрії також матимуть можливість переконатися у їх ефективності.

 Учасники зустрічі почули детальну розповідь про нові продукти із    портфоліо «Самміт-Агро Юкрейн» і нові підходи від керівника департаменту розвитку продуктів Олександра Олійника. Компанія продовжує активно розвиватись у напрямі захисту польових культур. Проти складних шкідників у складних умовах рекомендується комплексний препарат із блискавичним ефектом, подовженою дією та за доступною ціною – Іназума, який доцільно використовувати на якісній продовольчої пшениці та у насінництві. Ще одна з недавніх новинок – гербіцид Фемо Форте для захисту цукрових буряків відрізняється особливо м’якою дією на ранніх стадіях застосування. Не оминув увагою Олександр Олійник і препарати для саду, які не тільки займають третину бізнесу компанії, але й частинку його душі.

Компанія має найбільший асортимент препаратів для догляду садів, що є складним інноваційним процесом.
«Агроном у саду проводить багато обробок, тому ми не можемо його підвести, пропонуємо тільки перевірені надійні й ефективні продукти», - підкреслює менеджер. Для садівників компанія також має новинку – фунгіцид Сакура, який забезпечує комплексний захист від основних хвороб саду.

Регіональні менеджери «Самміт-Агро Юкрейн» розповіли про деталі практичного застосування препаратів компанії у захисті польових культур. Гербіциди Астрел Плюс та Самсон Екстра відмінно працюють на кукурудзі і соняшнику, а акарицид Ніссоран показав торік чудові результати у боротьбі з кліщами на сої. Окремо розглянули технологію захисту ріпаку. Ґрунтовий гербіцид Бамбу забезпечить «чисте поле від самого початку». Моспілан уже протягом семи років показує ефективну роботу у фазі цвітіння, а з цього року буде проводитись розширення реєстрації нового інсектициду Іназума для застосування на ріпаку у більш ранні фази розвитку.

Продукт менеджер Анатолій Гусак представив новий ад’ювант для ґрунтових гербіцидів РоуБек. Це продукт новітніх технологій, унікальний, бо його механізм дії не схожий на інші. РоуБек застосовується з будь-якими ґрунтовими гербіцидами, на будь-які культури, для розширення спектру гербіцидної дії, зменшення фітотоксичності гербіцидів та нейтралізації негативного впливу погодних умов.

В цілому на конференції прозвучало багато нових назв та цікавих проектів. Незважаючи на складні економічні умови поточного сезону, компанія «Самміт-Агро Юкрейн» не стоїть на місці та продовжує впроваджувати на українському ринку передові європейські технології, максимально адаптуючись до потреб ринку, будуючи міцні та довірчі відносини з партнерами.

   

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев