UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Фемо Форте — ідеальний гербіцид для захисту цукрових буряків на ранніх етапах розвитку

Давно минув той час, коли буряківники намагалися отримувати врожайність солодких коренів на рівні 300 ц/га. На сьогодні для справжніх професіоналів стоїть цілком реальна мета — врожайність понад 600 ц/га. За останні 15 років ситуація в галузі та технологіях вирощування суттєво змінилися. Посівні площі з 1 млн. га в 1999 році скоротились до 240 тис. га в 2015 році, в той час, як середня урожайність по країні зросла з 156 ц/га до 423 ц/га в 2015 році та має тенденцію до зростання. Така суттєва зміна урожайності відбулася завдяки багатьом чинникам, але головними є впровадження нових високо- продуктивних гібридів, оптимізація мінерального живлення та застосування нових підходів в системі захисту цукрових буряків.

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» є однією з перших компаній, що стала активно впроваджувати технологію «м’якого захисту» та більш ніж 10 років тому, започаткувала застосування діючої речовини метамітрон в якості страхового гербіциду. На сьогодні препарати на основі метамітрону є одними з базових гербіцидів в технології вирощування цукрових буряків. Але, як завжди, для досягнення найкращих результатів, застосування навіть найкращих продуктів без дотримання повної технології не гарантує успіху. Технологія «м’якого захисту» від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» базується на моніторингу фаз розвитку бур’янів і цукрового буряку та застосуванні діючих речовин, що ефективно контролюють бур’яни та, що важливо — не пригнічують сходи культури, коли вони є найбільш вразливими до гербіцидного стресу. Вже добре відомо, що затримка в рості цукрових буряків на ранньому етапі розвитку призводить до майбутнього недобору врожаю. Також важливим є правильний підбір препаратів в залежності від температури повітря та видового складу бур’янів. Щоб вирішити усі ці питання на практиці, агрономи зазвичай застосовують різні бакові суміші гербіцидів, але, на жаль, часто не досягають бажаного результату, не правильно підібравши компоненти чи їх пропорції, отримують розчини, що забивають форсунки чи не досягають потрібного гербіцидного ефекту.

Тож, враховуючи всі ці фактори, ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» виводить на ринок України сучасний європейський препарат Фемо Форте, СЕ — гербіцид для захисту цукрових буряків на ранніх етапах розвитку, що відповідає усім вимогам дбайливих агрономів. Фемо Форте, за рахунок поєднання трьох діючих речовин контролює широкий спектр однорічних бур’янів, в тому числі, таких як: лобода біла, щириця шорстка, гірчаки, підмаренник чіпкий, ромашкові бур’яни та інші. Метамітрон, що входить до складу гербіциду Фемо Форте, головним чином поглинається через коріння та частково через листя, етофумезат — поглинається проростаючими сходами та корінням, а фенмедифам підсилює страхову дію гербіциду поглинаючись на 100% через листя бур’янів.

 

При ранньому застосуванні препарат не потребує додаткових «партнерів» та має цілий ряд агрономічних переваг.
ПЕРЕВАГИ ФЕМО ФОРТЕ, СЕ:
•    діє як через листя так і через ґрунт, контролюючи широкий спектр бур’янів;
•    м’яка дія дозволяє застосовувати його незалежно від фази розвитку буряку;
•    широкий температурний режим застосування: від +5 до +25°С;
•    за рахунок ґрунтової дії гербіцид стримує проростання бур’янів навіть в період затяжних дощів;
•    повторні застосування препарату сприяють утворенню гербіцидного екрану та подовжують період дії.
•   сучасна препаративна форма — суспензійна емульсія, має відмінну розчинність та застосовується без додаткового додавання мінеральних олій чи інших ад’ювантів.

Фемо Форте застосовується як страховий гербіцид із побічною ґрунтовою дією, тому найкращий період для його застосування є на початку вегетації цукрових буряків, коли в ґрунті є достатні запаси вологи, а перші бур’яни досягли фази сім’ядолі. Повторні застосування препарату сприяють утворенню гербіцидного екрану та подовжують період захисної дії.

Потрібно коригувати норму внесення Фемо Форте в залежності від фази розвитку бур`янів:
1,5 л/га бур’яни в фазі сім’ядолі
2,0 л/га бур’яни в фазі 1-2 листка

При необхідності, Фемо Форте може застосовуватись у бакових сумішах із грамініцидами, наприклад Тарга Супер, КЕ. Також, на більш пізньому етапі розвитку цукрових буряків, після досягнення 4 пари справжніх листків, коли рослини стають більш стійкими до гербіцидів, можливе додавання в бакову суміш препаратів на основі трифлусульфурон-метилу та клопіраліду.

За умов правильного застосування та дотримання всіх рекомендацій, Фемо Форте, СЕ не лише знищить дводольні бур’яни, а й допоможе повністю розкрити потенціал Ваших гібридів.

Фемо Форте, СЕ — це високоефективний та простий у застосуванні гербіцид. Це препарат, що створює врожай!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев