UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Підсумки польових дослідів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»

Традиційно осіння пора — це час для збору врожаю та підведення підсумків. Це добрий час, аби ще раз проаналізувати все, що відбувалося протягом року, зважити всі фактори, що вплинули на кінцевий результат. А рік нинішній, як ніколи, видався дуже складним, погода, як-кажуть, нас не балувала, а крім цього, ще й політичні та економічні катаклізми загрожували звести роботу аграрія нанівець. Але аграрний сектор вкотре вистояв, і вистояв саме завдяки людям, які незважаючи ні на які примхи погоди чи економічні негаразди не зупиняючись робили свою роботу, і саме головне — робили її професійно. Цей складний рік у черговий раз показав, що успіх приходить до підготовлених людей, до майстрів своєї справи, до тих, хто шукає нові знання та дотримується сучасних технологій.

У сільському господарстві найкращим способом перевірки нових теорій чи технологій, гібридів насіння чи нових пестицидів і досі залишається перевірка на практиці. Тож компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» вже традиційно проводила в цьому році цілий ряд польових демонстраційних семінарів, закладених спільно з компанією ТОВ «Євраліс Україна», де фермери могли наочно переконатися в ефективності препаратів, що пропонує наша компанія та розглянути прямо в полі гібриди кукурудзи і соняшнику від компанії «Євраліс».
Демонстраційні ділянки закладалися у різних регіонах на різних ґрунтах і в різних кліматичних умовах. Метою цих дослідів було показати, як з допомогою препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» можна досягнути успіху. Без перебільшення можна сказати, що ключовим продуктом у цих «демонстраціях» був гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС, КЕ, що використовувався в усіх дослідах, де були посіви кукурудзи та соняшнику. Гербіцид використовували в різних умовах, з різним ступенем забур’яненості, але загальний результат один і той же — поле стоїть чистим до збору врожаю. Найкращим підтвердженням його роботи є ілюстрації з полів та відгуки агрономів.

На соняшнику АСТРЕЛ ПЛЮС, КЕ використовується як ґрунтовий досходовий гербіцид. Дуже важливою умовою найкращого результату є його застосування одразу після посіву чи на наступний день. У такому разі найкраще проявляється його гербіцидна активність і відсутня фітотоксичність, це добре показали дощові умови весни 2015 року.

Якщо говорити про кукурудзу, то АСТРЕЛ ПЛЮС, КЕ може сміливо застосовуватися у будь- який період, починаючи від посіву і до 4 листа у кукурудзи з нормою внесення 3,5 л/га. Що дуже важливо, ефективність препарату без ніяких ознак фітотоксичності чи пригнічення однаково добра як при ґрунтовому, так і при страховому застосуванні.

Також на демонстраційних ділянках був представлений типовий «страховий» гербіцид для кукурудзи від японської компанії «ISK» — САМСОН ЕКСТРА 6OD, МД. Це оригінальний гербіцид на основі діючої речовини нікосульфурон, який поєднує у собі багаторічний досвід та передові сучасні технології. Нинішнього року наші клієнти змогли вперше застосувати цей препарат на свої полях. Була відмічена висока толерантність культури до гербіциду, відсутня фітотоксичність та пришвидшена дія на бур’яни. Про роботу цього препарату дуже стисло та точно сказав Василенко Володимир Миколайович, керівник ФГ «Василенко», що у Полтавській області: «Гербіцид САМСОН ЕКСТРА 6OD, МД свою роботу виконав добре, пирій та інші злакові бур’яни були знищені».

Ну і, звичайно, маючи в своєму портфоліо чудовий фунгіцид ТОПСІН-М 500 КС, ми застосували його на всіх ділянках соняшнику з нормою внесення 1,4 л/ га й очікувано отримали чудовий результат — чисті від хвороб рослини соняшнику та подовжений період вегетації і, як наслідок, — гарний урожай. Цей фунгіцид перевірено в багатьох господарствах як ефективний продукт проти фомозу, фомопсису та гнилей соняшнику, а також, що дуже важливо в наш час, як продукт із найкращим порівнянням ціни та якості.

В той час, як демонстраційні ділянки кукурудзи та соняшнику охопили більшу частину країни, то ділянки із цукровими буряками, де застосовувалися технології ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», зосереджені були в Західних областях, а саме у Львівській та Рівненській областях. Головний продукт, дію якого могли побачити відвідувачі, — гербіцид ФЕМО ФОРТЕ, КС. Цей препарат чудово вписується у філософію нашої компанії — препарати повинні бути не лише ефективними, а й екологічними та толерантними до культури. Препарат містить три діючих речовини, ефективно контролює комплекс бур’янів. Тож, як показує наш досвід, він є ідеальним продуктом для перших внесень. Гербіцид застосовувався з нормою 1,7 л/га на ділянках у Львівській області та 2,0 л/га у Рівненській.

Традиційно ми не обмежувалися лише сегментом польових культур, були цього року зустрічі в саду і на виноградниках, і, звичайно, на овочевих та картопляних ланах. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» постійно підтримує та розвиває цей важливий напрям впроваджуючи нові продукти: РАНМАН ТОП, КС, КАЗУМІН 2Л, ВР, САКУРА, КС, ІНАЗУМА, ВГ, МІЛДІКАТ, КС та інші. Але це тема вже наступної розмови, і найкраще її провести при дружній зустрічі з нашими регіональними представниками.

ОГЛЯД ДЕМОСТРАЦІЙНИХ ДІЛЯНОК 2015

Іваненко Петро Іванович головний агроном ФГ «Іскра», Полтавська область

«Астрел Плюс «забрав» як дводольні так і злакові бур’яни, причому зауважу, що попередником на ДЕМО була кукурудза, що для ґрунтового (в даному випадку) гербіциду значно складніше «працювати». Приємно відмітити, що ніякого пригнічення після внесення на культурах не спостерігалось. Я ставлю Астрел Плюс тверде «5»


«Коли запропонували закласти ДЕМО, вирішили більш детально ознайомитись та вивчити всі сторони гербіциду Астрел Плюс. Результати підтвердили всі наші найкращі сподівання, з моменту застосування пройшло майже 2 місяці, а демо-посіви соняшнику
та кукурудзи стоять чисті, як перемиті».

   
Ференц Василь Євгенович головний агроном СГ ТОВ «Лище», Волинська область
«Повністю задоволений дією Астрел Плюс, поле чисте до сьогоднішнього дня (10.07.). Препарат спрацював на відмінно. З 23 по 29 травня був період, коли щоденно йшли дощі, проте це не вплинуло на високу ефективність Астрел Плюс, поле стояло чисте від бур’янів».
   
 

Поліщук Сергій Володимирович головний агроном ФГ «Росинка», Черкаська область
«В минулому 2014 році ми взяли Астрел Плюс на дослідження. Результат сподобався. В 2015 році придбали Астрел Плюс на 200 га. Вносимо перед посівом, поля стоять чисті до збору врожаю».

   
  Мирончук Олександр Володимирович головний агроном ТОВ «Агролан Крупець», Рівненська область
«Питань до гербіциду Фемо Форте немає, спрацював добре і не підвів у нашій схемі захисту, поле залишилось чистим від бур’янів». 
Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев