UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

 Іназума - блискавичний захист зернових та ріпаку!

На українському ринку є досить великий вибір інсектицидів для захисту зернових культур та ріпаку, проте з року в рік фермери стикаються із проблемою контролю шкідників, особливо коли потрібно працювати в складних погодних умовах чи боротися з проблемними шкідниками.

Для вирішення цих складних питань компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує новітній інсектицид ІНАЗУМА, який із 2014 року застосовується для інтенсивного захисту пшениці та ячменю, а починаючи із 2016 року отримує розширення реєстрації для застосування на ріпаку.

Інсектицид ІНАЗУМА — це сучасний японський препарат, що поєднує потужну дію проти комплексу шкідників та безпечність для навколишнього середовища. Препарат має у своєму складі дві діючі речовини, що впливають на нервову систему комах, але належать до різних хімічних класів та мають різний механізм дії на шкідників. Після застосування ІНАЗУМА шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після харчування на оброблених рослинах. Препарат має сильну контактну та системну дію на шкідників, потрапляючи в рослину, захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах проявляє токсичну дію на личинки та дорослу форму. Також дуже важливим є контактно-шлункова дія на шкідників, яка проявляється у створенні «стоп-ефекту», що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.

У системі захисту озимої пшениці ІНАЗУМА — це потужний інструмент для боротьби проти комплексу шкідників, особливо тих, що знаходяться у важкодоступних місцях та завдають найбільших втрат врожаю та його якості, а саме — проти трипсів та клопів. Для досягнення найкращого результату препарат ІНАЗУМА треба застосовувати, коли в рослині зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась, більшість їх знаходиться у фазі личинок, та їхній вплив на врожай та якість зерна мінімальні. Застосування ІНАЗУМА в період «колосіння — початок молочної стиглості» гарантовано захищає посіви від трипсів, п’явиць, попелиць та клопів, які в цей час активно харчуються, висмоктуючи сік з рослин і молодого зерна.

У боротьбі з трипсами обробку інсектицидом ІНАЗУМА слід проводити на ранньому етапі їх розвитку, доки вони не встигли завдати непоправної шкоди. Запізнення із проведенням обприскування завжди призводить до неминучих втрат врожаю!

 

У системі захисту ріпаку застосування ІНАЗУМА відкриває новий рівень контролю комплексу шкідників, особливо різних видів прихованохоботників. Завдяки потужній контактній та системній дії препарат є високоефективним проти великого ріпакового та стеблового прихованохоботників, що починають завдавати шкоди вже в період стеблування та бутонізації. Також, враховуючи помірну токсичність для бджіл, обмеження застосування — 1 год (період очікування), ІНАЗУМА є ідеальним рішенням для контролю ріпакового квіткоїда та інших шкідників в період бутонізації. А коли потрібно контролювати шкідників у період цвітіння, як завжди, на допомогу приходить усім відомий МОСПІЛАН — безпечний для бджіл та перевірений засіб контролю ріпакового квіткоїда, насіннєвого прихованохоботника, попелиць та ріпакової галиці.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев