UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» - пошук та інновації, результати 2013 року

Головним пріоритетом в роботі нашої компанії є підтримка дружніх партнерських стосунків з нашими клієнтами. Це дозволяє нам глибше пізнати «проблемні питання» господарств, розширювати застосування наших продуктів та вдосконалювати наші технології, які б повною мірою відповідали потребам клієнтів і дозволяли б отримувати найкращі господарські та фінансові показники. Для досягнення цієї мети ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» постійно досліджує свої власні продукти, використовуючи як результати офіційних державних випробувань, так і досвід господарств та результати власних демонстраційних випробувань.

В цьому році компанією були проведені дослідження та випробування на соняшнику та кукурудзі, озимій пшениці та ріпаку, на яблуні та виноградниках, овочах та рисі. А також проаналізовано досвід застосування наших препаратів в різних господарствах, в різних куточках країни. На сьогоднішній день аграрний сезон 2013 року вже підходить до свого завершення, тож ми можемо підвести деякі підсумки.

В технології вирощування соняшнику в цьому році виникало багато питань, як традиційних – захист від бур’янів та хвороб, так і нетрадиційних – захист від листогризучих шкідників. В боротьбі із бур’янами багато наших клієнтів скористалися новим ґрунтовим гербіцидом Астрел Плюс®СЕ, який чудово себе зарекомендував, як гербіцид із широким спектром дії та довготривалим захисним ефектом. В умовах 2013 року гербіцид однаково добре працював як проти дводольних, так і проти злакових бур’янів, і як результат - не було потреби повторного застосування грамініцидів під час вегетації. В боротьбі проти хвороб на соняшнику гарний результат показує фунгіцид Топсін-М® 500, КС. Як показали реєстраційні та польові дослідження, цей препарат має сильну дію проти всіх видів гнилей, фомопсису та фомозу і є ефективним та порівняно недорогим рішенням.

Великою проблемою цього сезону в центральних та південних регіонах України було заселення посівів соняшнику листогризучими шкідниками, в основному різними видами совок та вогнівок. Як показує досвід, головними проблемами є: несвоєчасність виявлення шкідника і запізніле прийняття рішення про застосування інсектицидів, в результаті чого кількість шкідників значно перевищують ЕПШ,  а гусениці знаходяться в старшому віці і є більш стійкими до інсектицидів. Також важливу роль відіграє той факт, що соняшник є квітучою культурою, посіви якої активно відвідують бджоли, – в наслідок чого застосування більшості інсектицидів є проблематичним. Враховуючи цю проблему, спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» на наступний рік уже запланували цілу низку досліджень і різних зонах країни з метою розробки ефективного і безпечного методу захисту від шкідників на соняшнику в період цвітіння.

В системі захисту кукурудзи головним є захист посівів від бур’янів. Вже другий рік наші клієнти з успіхом використовують препарат Астрел Плюс®, СЕ, який можна використовувати як ґрунтовий, так і як страховий гербіцид у нормі 3,5 л/га. В умовах 2013 року, особливо на території західних областей, де на момент застосування переважала волога погода, препарат однаково добре спрацював і як ґрунтовий, і як страховий гербіцид, забезпечивши чисті посіви протягом усього періоду вегетації. Препарат має сильну і тривалу ґрунтову дію, тому використовуючи його посходово, вдалося досягнути повного контролю повторного відростання бур’янів. Згідно офіційної реєстрації Астрел Плюс®, СЕ рекомендується застосовувати посходово в фазу 2-4 листа у кукурудзи, але в деяких господарствах, в зв’язку із погодними умовами, препарат застосовували і до 5-6 листка. Проявів фіто токсичності, які б могли вплинути на зменшення врожаю, не було відмічено, тож спеціалісти компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в наступному році будуть продовжувати дослідження із метою визначення максимально допустимої для внесення  фази розвитку кукурудзи, а також щодо можливого використання на сорго.

В системі захисту озимої пшениці окремим блоком завжди стоїть питання боротьби із хворобами колосу. Починаючи із 2012 року ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» активно пропагує застосування фунгіциду Топсін-М® 500, КС проти фузаріозу колосу. За даними Європейських досліджень, Топсін-М® не лише відмінно контролює фузаріоз колосу, а також блокує розвиток мікотоксинів у зерні. В цьому році багато господарств скористалося цим досвідом і, по результатам застосування, відмітили високу біологічну та економічну ефективність препарату. При помірному розвитку захворювання фунгіцид Топсін-М® 500, КС доцільно застосовувати в чистому вигляді у нормі 1,4 л/га, а от на полях, де прогнозувався сильний розвиток фузаріозу та несприятливі погодні умови, чудово спрацював Топсін-М® у суміші із фунгіцидами триазольної групи (наприклад, високоефективною була суміш Топсін-М® 500, КС (0,8 л/га) + Ікарус® 250, ВЕ (0,8 л/га)). Також добрі результати отримали господарства, що застосовували цей фунгіцид в ранньовесняний період для боротьби із кореневими гнилями та борошнистою росою.

Традиційно наша компанія багато уваги приділяє захисту садів, виноградників та овочів. В цьому сегменті найбільш помітною подією за останні 2 роки стала поява біологічного препарату Казумін® 2Л, ВР виробництва японської компанії Хокко Кемікалз. Цей спеціальний антибактеріальний препарат на сьогоднішній день вже став одним із елементів успішної технології захисту садів та овочів, а в 2013 році ми і наші клієнти отримали можливість застосовувати його в посівах рису проти пірикуляриозу та комплексу бактеріальних захворювань. В яблуневих насадженнях Казумін® є високоефективним засобом боротьби проти збудника бактеріального опіку (Erwinia amylovora) у нормі 3,0-4,0 л/га.  А на овочах він контролює широкий спектр бактеріальних захворювань. І що важливо, є абсолютно безпечним для навколишнього середовища, корисних комах та людей – збирати овочі можна уже на наступний день після обробки.

Також в цьому році вперше розпочалися продажі нових японських фунгіцидів виробництва компанії Ішихара Сангіо Кайша: Мілдікат® 25, КС – для захисту виноградників від мілдью, та Ранман® 400, КС - для захисту овочів, особливо у складних погодних умовах. Результати чисельних досліджень, що тривали протягом трьох років у різних кліматичних зонах України, в умовах посухи, спеки та рясних дощів, довели, що нова молекула японського виробництва є  високоефективною і в українських реаліях сьогодення.

І на завершення, ми повідомляємо, що для українських садівників та виноградарів на 2014 рік ми приготували ще одну новинку – це новий двохкомпонентний контактно-системний фунгіцид Сакуратм, КС, призначений для захисту яблуневих насаджень від парші, філостиктозу, плодових гнилей та борошнистої роси. Результатам його випробувань та особливостям будуть присвячені наступні публікації.

Хочемо подякувати всім нашим постійним клієнтам та партнерам, завдяки співпраці з якими ми маємо можливість розширювати наші знання, вдосконалювати системи захисту сільськогосподарських культур та пропонувати на ринку технології, що створюють врожай.

З повагою,
ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»
(044) 494-37-04

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев