UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ЗАХИСТУ ПОЛЬОВИХ КУЛЬТУР»  ВІДБУВСЯ 2 ЧЕРВНЯ 2017 РОКУ В М. УМАНЬ ЗА УЧАСТІ  ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»


2 червня 2017 року в м. Умань (Черкаська область) відбувся науково-практичний семінар «Сучасні підходи до захисту польових культур», організований дистриб’юторською компанією ТОВ «Седна-Агро» спільно з ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та ТОВ «Уніфер».
В ході семінару спеціалісти компанії «Самміт-Агро Юкрейн» провели презентацію систем захисту основних польових культур, підкреслили важливість системного підходу до захисту посівів відповідно до погодних умов 2017 року, відповіли на актуальні запитання аграріїв щодо застосування препаратів, ознайомили аудиторію з новинками компанії, розглянули інноваційні препарати по захисту озимого ріпаку, соняшника, сої та озимої пшениці.


Спікери аналітичної компанії ТОВ «Лікотерра» надали аудиторії актуальні дані щодо стану світового ринку озимого ріпаку та пшениці, попиту на дані культури в країнах Європи та США, тенденції та прогнози урожайності культур в поточному році в Україні.
Представники «Самміт-Агро Юкрейн» звернули увагу фермерів на поточні фази розвитку польових культур, актуальні способи протидії шкодочинним факторам, що наразі мають місце - шкідники, хвороби та бур’яни.

 В рамках заходу відбувся вихід в поле з посівами озимого ріпаку й озимої пшениці, оброблених препаратами «Самміт-Агро Юкрейн» (МОСПІЛАН, ВП; МОСПІЛАН ПРО, РК; ТОПСІН-М 500, КС; ІНАЗУМА, ВГ та ін.), де представники компанії наглядно продемонстрували дію препаратів на культури, відповіли на всі актуальні питання аграріїв, детально розглянули схеми захисту культур.

 

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев