UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ОСОБЛИВОСТІ КОНТРОЛЮ ЗЛАКОВИХ БУР’ЯНІВ У ПОСІВАХ СОНЯШНИКУ

Застосування грамініцидів у посівах соняшнику на сьогодні є досить поширеним і перевіреним засобом боротьби з бур’янами. Проте технологія застосування грамініцидів здається легкою лише на перший погляд.

Найбільш типові помилки, такі як застосування препарату не в оптимальну фазу розвитку бур’янів чи культури та прорахунки із нормою застосування гербіциду, призводять до зниження ефективності препаратів, проявів фітотоксичності та економічних втрат.

Гербіцид ТАРГА СУПЕР, КЕ від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» добре відомий, як один із найкращих препаратів для контролю злакових бур’янів у посівах багатьох польових та овочевих культур, а відтепер – і для захисту соняшнику. Проводячи розширення реєстрації на соняшник, компанія розробила спеціальні рекомендації щодо його застосування, щоб фермери могли мінімізувати всі ризики й отримувати гарантований та стабільний результат.

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ТАРГА СУПЕР, КЕ НА СОНЯШНИКУ*

 

Застосування ТАРГА СУПЕР, КЕ на соняшнику, на відміну від інших широколистих культур, має кілька особливостей, головною з яких є дотримання оптимальної фази розвитку соняшнику та бур’янів. Гербіцид ТАРГА СУПЕР, КЕ застосовується проти однорічних злакових бур’янів із нормою 1,0–1,5 л/га. Така велика різниця між нормами якраз і обумовлена різними фазами розвитку бур’янів на момент обробки. Тож, вчасно застосувавши препарат, коли однорічні злаки перебувають у фазі 3–5 листків, ви можете суттєво заощадити кошти, використавши нижчу норму 1,0–1,2 л/га.

Додатковим інструментом у підвищенні ефективності та зменшенні гектарної норми грамініцидів є застосування ад’ювантів. Найкращим варіантом для гербіциду ТАРГА СУПЕР, КЕ є застосування спеціального прилипача ОЛЕМІКС 84, КЕ. Додавання в бакову суміш цього препарату дає змогу зменшити норму застосування ТАРГА СУПЕР, КЕ на 15–20%. Тож, якщо працювати вчасно, то оптимальною комбінацією є суміш ОЛЕМІКС 84, КЕ (0,8 л/га) + ТАРГА СУПЕР, КЕ (0,8–1,0 л/га). Звісно, в разі стійкої повітряної засухи мінімальні норми застосування гербіциду потрібно збільшувати до 1,2 л/га.

Для отримання гарного результату ще одним не менш важливим чинником є застосування гербіциду в оптимальну фазу розвитку соняшнику: 4–6 листків. Використання його в більш ранній період недоцільне, оскільки на момент обробки багато злакових бур’янів ще можуть не зійти і препарат не потрапить на вегетуючі рослини. Якщо проводити внесення пізніше, ніж у 6 листків, то можна не отримати повністю очікуваний результат, бо широке листя соняшнику може екранувати поверхню ґрунту, прикриваючи собою бур’яни і заважаючи прямому потраплянню робочого розчину під час проходу обприскувача.

Продукт ТАРГА СУПЕР, КЕ – це високоефективний, перевірений часом гербіцид, економічний і простий у застосуванні. Це продукт, що завжди показує стабільний результат.

ТАРГА СУПЕР, КЕ в рекомендованих нормах і строках застосування не фітотоксичний для рослин соняшнику, проте суттєве перевищення норм понад 1,5 л/га в окремих випадках може призвести до появи фітотоксичності.

* - реєстрація гербіциду ТАРГА СУПЕР, КЕ на соняшнику очікується у 2016 році.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев