UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ТОПСІН-М – КОНТРОЛЬ ОСОБЛИВИХ ХВОРОБ!

Як відомо, всі овочі дуже чутливі до ураження різноманітними патогенами і професійні овочівники знають, що не має неважливих хвороб. Адже дуже часто, хвороби що масово проявляються не кожний рік і не в кожній зоні, при неналежному їх контролі, можуть звести нанівець всю кропітку працю агронома. Тож справжні професіонали завжди будують свої системи захисту так, щоб зменшити ризик їх появи, і підбирають відповідні препарати, щоб зупинити захворювання на самому початку їх розвитку.

Відомий японський фунгіцид ТОПСІН®-М 500, КС давно застосовується при вирощуванні огірків, томатів, перцю, баклажанів, капусти, цибулі та багатьох інших овочевих культур у наших найближчих сусідів: Польщі, Угорщині та Болгарії. Препарат добре себе зарекомендував в боротьбі із антракнозом, кладоспоріозом, вертицильозом, фузаріозом, борошнистою росою та гнилями. А вже починаючи із 2016 року, ТОПСІН®-М 500, КС отримав і в Україні розширення реєстрації на томати та капусту.

ТОПСІН®-М 500, КС це сильний системний фунгіцид, який містить добре відому діючу речовину тіофанат-метил, що належить до групи бензимідазоли, хімічна група - тіофанати (згідно міжнародної класифікації FRAC СODE – 1). ТОПСІН®-М 500, КС є важливим інструментом для агрономів, адже контролюючи складні захворювання, він в той же час є безпечним для ентомофауни, малотоксичним для людей і тварин, і, що дуже важливо в антирезистентних програмах захисту, тіофанат-метил є єдиним представником свого класу, що застосовується для захисту овочів в Україні. ТОПСІН®-М 500, КС застосовується як профілактичний та лікувальний системний препарат, механізм дії якого полягає в гальмуванні дихання та поділу клітинного ядра у грибів. Препарат може бути внесений методом краплинного зрошення та проливання грунту (при вирощуванні розсади), а також застосовується для обробки вегетуючих рослин.

Для захисту капусти від фузаріозу, фомозу, борошнистої роси, білої та сірої гнилі ТОПСІН®-М 500, КС застосовується для обробки вегетуючих рослин із нормою 1,5-2,0 л/га. Препарат рекомендується застосовувати два рази протягом сезону із останньої обробкою - за 14 днів до збору врожаю.

Для захисту томатів від фузаріозу, вертицильозу, борошнистої роси та гнилей ТОПСІН®-М 500, КС застосовується із нормою 1,5 л/га. Препарат рекомендується застосовувати два рази протягом сезону із останньої обробкою - за 20 днів до збору врожаю.

Також ТОПСІН®-М 500, КС в світі широко застосовується для захисту овочів із родини гарбузові, а саме огірків, кавунів та динь від антракнозу, кладоспоріозу та борошнистої роси.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев