UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Ефективні рішення для овочівників від

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»


 


        Сезон вирощування овочів відкритого грунту добігає кінця. Видався він не простим, поєднавши в собі всі можливі економічні, політичні та погодні ризики. Але не дивлячись ні на які складнощі, прийде наступний рік і ми знову будемо намагатися досягнути найвищих результатів. Тож логічним кроком буде підбиття підсумків проведених заходів та результатів застосування препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», та анонс нових препаратів що будуть постачатися в наступному році.
        ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» традиційно проводить багато навчальних та практичних семінарів протягом всього року. Одним із останніх семінарів, що цього разу відбувся в с. Маяки Одеської області, був науково - практичний семінар по актуальним питанням вирощування та захисту овочів із залученням консультанта із захисту рослин японської компанії ISK (Ішихара Сангіо Кайша) – Йожефа Таріані. Японський фунгіцид Ранман 400 КС, про який детально розповідав іноземний фахівець, вже успішно використовується в Україні, адже він має низку унікальних властивостей.
        Фунгіцид Ранман містить в своєму складі абсолютно нову діючу речовину – ціазофамід, призначену для контролю патогенів із класу Oomycetes, це в основному гриби що викликають захворювання переноспорозом (несправжня борошниста роса), фітофторозом та кореневими гнилями (збудник Pythium debarianum (чорна ніжка, коренеїд)) та класу Plasmodiophoromycetes, характерний представник − Plasmodіophora, що є збудником кили у коренів капусти.
        Фунгіцид Ранман має ряд важливих особливостей:
1. Це контактний препарат з новим, відмінним від інших препаратів, механізмом дії, що унеможливлює виникнення перехресної резистентності і дає змогу використовувати його в антирезистентних програмах.
2. Він може діяти на всіх стадіях розвитку гриба (формування ооспор, формування зооспорангіїв, вихід зооспор та проростання спор гриба), блокуючи ріст міцелію. Проте, найкращий його ефект досягається при профілактичному застосуванні, до появи перших ознак захворювання. Це дає змогу ефективно захищати рослини на всіх етапах їх розвитку, а при застосуванні на картоплі в кінці вегетації дозволяє блокувати утворення зооспор збудника фітофтори і захистити картоплю від фітофторозу бульб, що покращує її товарний вигляд та зменшує розвиток гнилей в сховищах.
3. Препарат чудово закріплюється на обробленому листі та на воскованих поверхнях і може перерозподілятися разом із ростом рослини, за рахунок чого має здатність захищати новий приріст. Варто зазначити, що захист нового приросту фунгіцидом Ранман знаходиться на рівні системних фунгіцидів.
4. Володіє надзвичайною стійкістю до змивання, вже через 15 хвилин може витримувати понад 80 мм опадів. Може використовуватися із зменшеними кількостями робочого розчину та застосовуватись на мокрих рослинах.
5. Препарат екологічний та безпечний для бджіл та корисної ентомофауни, може використовуватися під час цвітіння. Має короткий період очікування до збору врожаю, на томатах та огірках 7 днів (в країнах Євросоюзу – 3 дні).
6. Може використовуватись у кінці періоду вегетації без найменшого ризику появи плям на овочах, що забезпечує гарний товарний вигляд плодів.

        News! Йожеф Таріані також повідомив приємну новину: із наступного року в Україну буде поставлятися оновлений Ранман, із новою препаративною формою - під назвою Ранман Топ, КС. Новинка буде більш зручною у використанні, адже сам препарат і спеціальний адьювант поєднані тепер в одній каністрі. Всі сильні сторони цього фунгіциду та регламенти застосування  залишаються без змін, змінюється лише норма внесення, яка складатиме – 0,5 л/га.

        Також, на цьому семінарі розглядали особливості застосування нового японського біофунгіциду Казумін 2Л. Багато фермерів вже змогли проконтролювати розвиток бактеріозів на більш високому рівні, недоступному раніше, адже Казумін, на відміну від мідьвмісних препаратів, які просто створюють на поверхні рослини захисний екран і перешкоджають проникненню патогену, здатний проникати всередину рослини і зупиняти розвиток бактеріозів навіть після появи перших видимих симптомів.

        Особливості застосування препарату Казумін:
• застосовується після перших ознак прояву бактеріозів;
• за умови сильного ураження, застосовується повторно через 7-14 днів;
• температурний режим для застосування складає +10-25°С (зазвичай при нижчих температурах бактеріози не розвиваються, а при більш високих, їх розвиток призупиняється);
• для розширення спектру проти грибкових хвороб та подовження захисного періоду, використовується в суміші із мідьвмісними препаратами у мінімальній зареєстрованій нормі, наприклад з Медян Екстра 350 SC к.с. 2,0 л/га  ;
• препарат має системну дію і переміщується в листках та молодих зелених стеблах вже через 6 годин після застосування, вплив дощу на його дію є мінімальним;
• препарат має сильні лікувальні властивості та довгий період захисту (до 15 днів) ;
• на культурах із сильною восковою кутикулою (капуста, цибуля) рекомендується використовувати прилипачі, наприклад адьювант Скаба, к.е. 0,1 л/га;
• не рекомендується використовувати з профілактичною метою в системах краплинного зрошення, так як Казумін швидко розкладається під дією ґрунтових мікроорганізмів.
        Норма застосування препарату  Казумін на томатах -  1,5  л/га.  Проти бактерій видів Xanthomonas необхідно підвищити норму застосування Казумін до 3,0 л/га (в переважній більшості, при застосуванні на капусті). Після градобою, при ризику виникнення бактеріозів, рекомендується застосовувати в суміші із фунгіцидом Топсін-М 1,5 л/га + Казумін 1,5 л/га. Топсін-М сприяє швидкому загоєнню ран і стримує розвиток грибної інфекції, а Казумін буде протидіяти розвитку бактерій, які можуть масово проникнути в рослину через рани від механічних ушкоджень.
        Також важливою рисою препарату є його безпечність – Казумін безпечний для навколишнього середовища (тварин, птахів, бджіл, корисної ентомофауни), людини та дозволяє отримувати чисту, безпечну продукцію.

        News! Протягом 2014 року проводяться дослідження із застосування Казумін на капусті, вже на наступний 2015 рік буде отримано офіційну реєстрацію.

        News! Також завершуються офіційні реєстраційні дослідження із застосування фунгіциду Топсін-М на томатах, проти фузаріозного та вертицильозного в’янення, антракнозу, борошнистої роси, сірої та білої гнилей та на капусті, проти сірої та білої гнилей, фузаріозного в’янення, фомозу та  борошнистої  роси.

        ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» дякує всім своїм партнерам за плідну співпрацю та й надалі буде впроваджувати світовий досвід із захисту овочів для досягнення українськими фермерами найкращих результатів.

        Більш детальну інформацію ви можете отримати у фахівців компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»:

(044) 494 37 04

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев