UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ЮТАКА®- новий рівень контролю хвороб зернових культур та ріпаку!

Кожний професійний агроном намагається іти в ногу з часом, тому велика частина його роботи полягає у пошуку нових рішень та покращенні існуючих технологій. Ми не можемо зупинитися, вибрати один найкращий препарат і постійно його застосовувати, адже, працюючи із живими рослинами, постійно маємо цілий ряд факторів, що впливають на ефективність фунгіцидів. Це зміна погодних умов та сортів, технологій вирощування та поява нових хвороб і, звичайно, виникнення резистентності до існуючих фунгіцидів.

Поява резистентності є найбільш болючим і прогресуючим фактором, адже при неправильному застосування препаратів можна просто втратити для свого господарства гарний і якісний фунгіцид. Тож пошук нових молекул і створення препаратів, стійких до виникнення резистентності, є надзвичайно важливим. Одним із таких нових препаратів є японський фунгіцид ЮТАКА®, СЕ, який з 2016 року в Україні пропонує компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

ЮТАКА®, СЕ — це фунгіцид призначений для інтенсивного захисту зернових колосових культур та ріпаку. Особливістю препарату є те, що до його складу входить три діючих речовини із різних хімічних класів та з різним механізмом дії на патоген, що виключає виникнення резистентності.

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЮТАКА®, СЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

У системі захисту зернових культур ЮТАКА®, СЕ є ідеальним продуктом для застосування у ранньовесняний період у фазі кінець кущення-початок виходу у трубку. В цей період препарат забезпечує потужний контроль борошнистої роси і кореневих гнилей та стримує початок розвитку септоріозу, що зазвичай уже починає проявлятися в озимої пшениці. А також фунгіцид забезпечує захист ячменю від борошнистої роси та плямистостей. ЮТАКА®, СЕ має профілактичну та лікувальну дії, а діючі речовини, що входять до його складу, рухаються у рослині трансламінарно та системно, а також можуть переміщуватися у газовій фазі (цифлуфенамід). Препарат забезпечує унікальний контроль борошнистої роси за рахунок поєднання тіофанат-метилу, тебуконазолу та абсолютно нової спеціалізованої діючої речовини — цифлуфенаміду. Діюча речовина цифлуфенамід належить до нового хімічного класу — феніл-ацетаміди та має унікальний механізм дії на патоген, відмінний від інших, присутніх на українському ринку фунгіцидів. Особливістю ЮТАКА®, СЕ також є те, що препарат добре працює у широкому діапазоні температур, починає діяти за понижених температур (+5°….+7°С), у той час, коли більшість фунгіцидів мають недостатню ефективність. Також гарні результати продукт показує при підвищених температурах повітря, на відміну від стробілуринів, які в цей час призводять до надмірного дихання, що в умовах недостатньої зволоженості може спровокувати зменшення врожаю.

При застосуванні в більш пізній період вегетації фунгіцид також ефективно контролює буру листкову іржу. На зернових колосових культурах ЮТАКА®, СЕ застосовується із нормою витрати 1,0-1,2 л/га.

НАЙКРАЩИЙ ЧАС ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ЮТАКА®, СЕ ДЛЯ ЗАХИСТУ ОЗИМОГО РІПАКУ

Застосування ЮТАКА®, СЕ в системі захисту ріпаку теж має неабиякі переваги. Окрім того, що препарат ефективно контролює альтернаріоз, циліндроспоріоз, фомоз, склеротинію та борошнисту росу, він ще сприяє бічному гілкуванню та загоєнню ран при застосуванні у ранньовесняний період. Особливо слід відмітити ранньовесняне застосування ЮТАКА®, СЕ, при якому препарат блокує надходження інфекції та пришвидшує загоєння тканин, що були пошкоджені внаслідок перезимівлі чи ранньовесняних заморозків. У цей період фунгіцид застосовується із нормою ви- трати 1,2-1,4 л/га.

Також ЮТАКА®, СЕ безпечний для корисної ентомофауни (бджоли, джмелі), може застосовуватися в період цвітіння культури та має сильну побічну дію на білу та сіру гнилі. В період цвітіння (опадання 50% пелюсток) препарат застосовується із нормою витрати 1,4 л/га.

Наостанок хотілося б зауважити, що старт продажів фунгіциду ЮТАКА®, СЕ в Україні — це світовий дебют, в інших країнах препарат знаходиться у процесі реєстрації, вихід на європейський ринок очікується в 2018 році.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев