UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

    - новий стандарт захисту сої!

Ні для кого не є секретом, що за останні 10 років посівні площі під соєю стрімко зросли і впритул наблизилися до позначки у 2 млн га. Незважаючи на такий стрімкий успіх, багато аграріїв зрозуміли, що соя досить примхлива культура і вимагає до себе особливої уваги, звичайно якщо ми хочемо отримувати високі врожаї.
Технологія вирощування сої постійно вдосконалюється, різні компанії пропонують нові рішення що дозволяють краще розкрити потенціал культури, але є одна ключова проблема, без вирішення якої неможливо отримати високий врожай сої. Ця проблема –  контроль бур’янів у посівах сої, і на сьогоднішній день вона не була повністю вирішена, адже існуючі гербіциди не повністю вирішують контроль складних бур’янів (лобода біла, берізка польова, хвощ польовий та ін..), можуть лишати після себе сильну післядію, пригнічувати розвиток сої, або ж існуючі системи захисту бур’янів виявляються занадто дорогими.

З метою вирішення цих питань компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», починаючи із 2017 року виводить на ринок сої потужний гербіцид Пледж 50, ЗП який дає можливість суттєво вдосконалити та здешевити систему захисту сої.  
Пледж 50, ЗП – це новий унікальний японський гербіцид для контролю складних дводольних бур’янів в посівах сої та соняшнику. До складу препарату Пледж 50, ЗП входить нова діюча речовина, що має механізм дії відмінний від більшості інших гербіцидів. Пледж 50, ЗП під дією світла та кисню впливає на процес фотосинтезу чутливих рослин порушуючи утворення хлорофілу. Для захисту сої препарат застосовується як ґрунтовий гербіцид. Під дією препарату чутливі бур’яни не проростають, чи одразу після сходів утворюють некрози та гинуть. Пледж 50, ЗП здатен контролювати проблемні бур’яни, такі як: амброзія полинолиста, канатник Теофраста, дурман звичайний, лобода біла, паслін чорний, нетреба звичайна та багато інших. Також, Пледж 50 ЗП  - це єдиний препарат, що дуже добре спалює надземну масу берізки польової в посівах сої та соняшника.

Пледж 50, ЗП чудово вписується в технологію вирощування сої. Його слід застосовувати одразу після посіву сої по добре підготовленому ґрунті. Важливою особливістю цього препарату є те, що він закріплюється у верхньому шарі ґрунту і абсолютно не промивається як на важких, так і на легких ґрунтах. Пледж 50, ЗП це контактний препарат, що створює на поверхні ґрунту потужний захисний шар та не промивається в нижні горизонти і не пошкоджує кореневу систему молодих проростків сої.

Пледж 50, ЗП має довгий захисний період, що дозволяє ефективно контролювати більшість дводольних бур’янів протягом всього періоду вегетації. Також, що дуже важливо, цей гербіцид немає суттєвих обмежень в сівозміні, і після збору врожаю сої можна висівати озиму пшеницю.

  

 


Іншим цікавим методом застосування Пледж 50 ЗП, є його використання при вирощуванні сої по системі No-Till чи Mini-till. Зазвичай, після посіву сої, використовують препарати з діючою речовиною гліфосат, щоб спалити бур’яни, які перезимували і були на момент посіву сої. Але, як відомо, при такій системі ведення землеробства, інколи буває досить складно контролювати злісні бур’яни, особливо берізку польову, осоти та хвощ польовий. Вирішенням цього питання є застосування Пледж 50, ЗП в суміші із препаратами на основі гліфосату. Пледж 50, ЗП підсилює спалювальну дію гліфосату та має залишкову ґрунтову активність, стримуючи проростання нових «хвиль» бур’янів. Така суміш ідеально спалює надземну масу берізки та суттєво пригнічує розвиток хвоща польового.

З першого погляду може видатись, що це унікальний препарат, і це дійсно так. Але для досягнення очікуваного результату потрібно вміти вірно застосовувати цей продукт. Пледж 50, ЗП надзвичайно технологічний препарат і не допускає помилок при його застосуванні.

Пледж 50, ЗП це контактний гербіцид, що зберігається на поверхні грунту та не промивається опадами, попадаючи на поверхню грунту створює захисний екран та перешкоджає проростанню бур’янів. Тож для його ефективної дії потрібно витримати декілька умов, ключовими із яких є -  якість підготовки грунту, наявність вологи, гранулометричний склад та вміст гумусу в ґрунті.

1. Підготовка ґрунту. Ґрунт повинен бути підготовлений максимально якісно, не допускається наявність грудок, які негативно впливають на розподілення препарату на поверхні грунту. Також не рекомендується проводити рихлення міжрядь після застосування препарату, в наслідок якого порушується захисний екран.
2. Наявність вологи. Для активації препарату необхідна наявність достатньої вологи у верхньому шарі грунту, чи випадання необхідної кількості опадів
3. Гранулометричний склад та вміст гумусу. На більш важких ґрунтах та ґрунтах із підвищеним вмістом гумусу слід застосовувати максимальну норму витрати препарату.

При застосуванні в якості ґрунтового гербіциду Пледж 50, ЗП  в рекомендованих нормах (0,1 – 0,12 кг/га) та при дотриманні технології застосування, не проявляє фітотоксичності на сої. Єдине застереження – не рекомендується застосовувати препарат на важких глинистих ґрунтах, чи на ділянках де можливе застоювання води, також небажане застосування, коли є ризик заморозків.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев