UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

АСТРЕЛ ПЛЮС — НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

Враховуючи досвід ТОВ «Самміт- Агро Юкрейн», можемо стверджувати, що АСТРЕЛ ПЛЮС — якісний, надійний і перевірений часом гербіцид для захисту кукурудзи та соняшнику. Цей препарат з’явився на ринку України в 2012 році і за цей час довів свою ефективність у багатьох господарствах та різних ґрунтово-кліматичних умовах. Після застосування АСТРЕЛ ПЛЮС поле завжди залишалося чистим від бур’янів до самого збору врожаю. Про АСТРЕЛ ПЛЮС ми вже не раз говорили на сторінках професійних журналів та на наших семінарах, але перед початком сезону ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» ще раз хоче нагадати про особливості цього препарату, щоб наші клієнти змогли максимально розкрити його потенціал.

ЧОМУ САМЕ АСТРЕЛ ПЛЮС?
1. Препарат має дуже широкий спектр контрольованих однорічних злакових та дводольних бур’янів.
2. Має тривалий захисний період (поле стоїть чистим до збору врожаю та не потребує повторних страхових обприскувань!).
3. На кукурудзі може застосовуватися як до сходів, так і після сходів культури, до 4–5-го листка (у разі застосування як страхового гербіциду проявляє сильну захисну ґрунтову дію).
4. Препарат дуже технологічний, придатний для різних ґрунтово-кліматичних умов, після обприскування заробляння в ґрунт не обов’язкове.
5. Не проявляє фітотоксичності — містить спеціальний антидот, призначений для кукурудзи. 6. Може застосовуватися в системі no-till в суміші із препаратами на основі гліфосату.
7. Економічно вигідний — має оптимальні затрати на 1 га. 8. Немає обмежень у сівозміні на наступний рік.
9. Має досконалу формуляцію, що містить ацетохлор (виробництва «Монсанто»), тербутилазин (виробництва «Оксон»), спеціальний антидот та олійні ад’юванти.
10. Препарат виготовляється в Європейському Союзі на заводах компанії «Оксон» (Італія) або «Монсанто» (Бельгія).

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ?
1. На кукурудзі як страховий гербіцид слід застосовувати не пізніше 5-го листка. Також слід пам’ятати, що АСТРЕЛ ПЛЮС не має повної дії на багаторічні бур’яни.
2. На соняшнику застосовується виключно як ґрунтовий гербіцид до появи сходів культури. Залежно від типу ґрунту соняшник може бути чутливим до АСТРЕЛ ПЛЮС. Не рекомендується застосовувати на легких малогумусних ґрунтах (за надмірного випадання опадів існує ризик пошкодження сходів).

Після трьох років застосування у виробничих умовах та на різних дослідних ділянках ми та наші партнери впевнені, що на сьогоднішній день АСТРЕЛ ПЛЮС є одним з найкращих гербіцидів для захисту кукурудзи та соняшнику. Пропонуємо вам також у цьому переконатися!

   

Астрел Плюс, СЕ 3,5 л/га
(Умань, дослідні ділянки компанії «Євраліс» та «Самміт-Агро Юкрейн»)

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев