UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

«Самміт-Агро Юкрейн»: традиції японської якості та європейський досвід

Завжди добре в компанії друзів та колег, давніх знайомих та ділових партнерів поділитися своїми перемогами, звершеннями, отримати дієву пораду щодо невдач, просто поспілкуватися та отримати душевну моральну підтримку. Саме у такій атмосфері проходила щорічна конференція дистрибуторів компанії  «Самміт-Агро Юкрейн» (дочірня компанія ТД «Сумітомо Корпорейшн», яка входить до групи компаній «Сумі Агро Європа»). І це не дивно, адже ось уже майже 20 років компанія присутня на ринку і довіряє дистрибуцію своїх продуктів знаним та перевіреним партнерам, дистрибуторам, чиї ім’я добре відомі по всій Україні вже не перший рік.

Сьогодні «Самміт Агро Юкрейн» добре відома як постачальник ефективних продуктів, що містять оригінальні японські молекули. Все починалося з 1998 року, коли у портфоліо компанії було всього вісім оригінальних продуктів суто японського походження, наразі ж, у 2017,  їхня кількість збільшилася до 40!  Причому слід зазначити, що до цих продуктів належать не лише «японці», а й препарати європейських виробників з Італії, Великої Британії, Польщі тощо, адже потреби товаровиробників у якісних ЗЗР постійно зростають і задовольнити їх суто японськими препарати все складніше.

Тож у ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» взяли курс на поповнення продуктової лінійки продукцією неяпонських виробників. Головна вимога — продукція повинна бути якісною і за прийнятною ціною. Втім вірність своєму японському початку у компанії зберігають, і наразі група «Сумі Агро Європа»  пропонує на ринку сумішеві продукти, в яких один з компонентів — обов’язково японський. Саме про такий підхід у формування продуктової лінійки S-line під час конференції розповів пан Влодзімеж Влеклік, президент компанії «Сумі Агро Європа». Він також повідомив присутніх про останні події, що сталися в житті материнської компанії — зокрема про придбання іспанської біологічної компанії Futureco Bioscience. Завдяки цьому група компанії «Сумі Агро Європа» відтепер матиме змогу значно розширити свою присутність на ринку біологічних продуктів, розробляючи та пропонуючи  аграріям ефективні біостимулятори та біологічні засоби захисту рослин, світове споживання яких зростає швидше, ніж традиційних хімічних продуктів.

  
Про те, чим жила компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у 2016 році розповіла її генеральний директор, пані Тамара Мельничайко. Зокрема, вона відмітила, що попри всі негативні явища, які заважають нормальному розвитку бізнесу в Україні, компанія розвивається, щороку збільшуючи рівень продажів та продуктову пропозицію на ринку країні. Так, впродовж останніх п’яти років «Самміт-Агро Юкрейн» збільшила рівень продажів своїх препаратів у сегментах таких культур, як зернові (у сім разів), овочеві (у п’ять разів), соняшник та кукурудза (у чотири рази). Крім того, компанія впевнено тримає достойні позиції щодо захисту садових культур та виноградників, ріпаку та успішно вийшла на ринок препаратів для сої. Це стало можливим завдяки реєстрації в Україні останніми роками нових продуктів на цих культурах (гербіциди Астрел Плюс, Деврінол, Пледж, Самсон Екстра, інсектицидів Іназума, Нагомі, фунгіцидів Акіра, Казумін, Манзат, Ранман Топ, Сакура, Ютака, Ямато). Наразі чимала пропозиція різних за складом та механізмом дії продуктів різного призначення, дає змогу пропонувати комплексні програми захисту польових та спеціальних культур без виникнення ризиків появи резистентності у шкідливих об’єктів. А найуспішнішими у 2016 році були фунгіциди Топсін-М, Казумін, Медян Екстра, гербіциди Астрел Плюс, Тарга Супер та інсектицид Моспілан.  

Також пані Тамара наголосила, що успіх «Самміт-Агро Юкрейн» був би неможливим без надійних ділових партнерів компанії, її дистрибуторів (сьогодні їх — 38) та професійної команди регіональних представників компанії, які віддано представляють продукцію та здійснюють агрономічні консультації у всіх куточках країни.

Цього року компанія планує й надалі збільшувати присутність у сегменті польових культур. Саме з цим пов’язані виведення на ринок нових продуктів (інсектицид Моспілан Про на ріпаку, фунгіцид Фезан Плюс на зернових колосових) та розширення реєстрації вже наявних (фунгіцидного протруювача Фунабен Т та гербіциду Пледж на сої, інсектициду Іназума на соняшнику тощо). Про це, а також про інші плани компанії, зокрема про посилення позицій у спецкультурах (сади, виноградники та овочеві культури) на 2017 рік розповів Олександр Олійник, керівник департаменту розвитку продуктів.

Докладніше про продуктові новинки 2017 року розповів Анатолій Гусак, продукт-менеджер ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Одна з новинок, на яку варто звернути увагу, — це фунгіцид для зернових Фезан Плюс, що має у своєму складі абсолютно нову діючу речовину хлороталоніл, яка, завдяки новітньому механізму дії, у поєднанні з тебуконазолом забезпечує ефективний захист культур проти збудників септоріозу, фузаріозу та борошнистої роси. Ще одна цікава новинка — інсектоакарицид Акарамік (д.р. абамектин), що має високу ефективність проти кліщів, грушевої медяниці та попелиць. Препарат не має перехресної резистентності з іншими групами акарицидів, справляє швидкий та потужний знищувальний вплив на шкідників завдяки сильній трансламінарній дії. І що дуже важливо, особливо за сучасних тенденцій до біологізації аграрного виробництва, нетоксичний для більшості хижих комах та має короткий термін очікування, тобто його можна застосовувати практично перед збиранням урожаю. Також було представлено і біостимулятор нового покоління Амалгерол для біоактивації ґрунтів, який став «першою ластівкою» нової лінійки продуктів компанії, що отримала назву SEIPRO (хоча слід сказати, що «Самміт-Агро Юкрейн» — не новачок у царині біозахисту, адже в арсеналі компанії вже є біологічний фунгіцид бактерицидної та лікувальної дії Казумін 2Л).


Про перспективи SEIPRO розповів Франк Лібе, менеджер з маркетингу «Сумі Агро Європа». Зокрема він повідомив, що відтепер компанія створює потужну наукову платформу для розширення своєї діяльність щодо створення та поширення біологічних продуктів (біостимуляторів та біопестицидів). Це пов’язано, в першу чергу, зі зростанням попиту на такі продукти, адже щороку у світі вимоги до якості харчових продуктів стають жорсткішими, у тому числі до вмісту в них залишків хімічних речовин.  Крім того, застосування біологічних препаратів дасть змогу зменшити пестицидне навантаження  на довкілля, покращить смак та органолептичні властивості кінцевої продукції, сприятиме посиленню стійкості культурних рослин до різного роду стресів. У рамках програми SEIPRO було проведено масштабні дослідження у різних країнах Європи (у т.ч. і в Україні), які довели ефективність нових продуктів, і поступово вони будуть реєструватись та виводитись на регіональні ринки.

Отже, «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує тільки найкращі унікальні рішення (один з учасників конференції навіть назвав продукти компанії магічними). Втім без грамотної комерційної політики, без постійного просування продуктів на ринку  та роботи з дистрибуторами і кінцевими споживачами навіть найкращі препарати не стануть надбанням широкого кола користувачів. У компанії це чудово розуміють, тому щороку розробляють для дистрибуторів гнучкі та цікаві умови роботи, а для кінцевих споживачів — програми лояльності (зокрема, Програма «Профіт», що була вперше впроваджена в Україні у 2016 році), що передбачають додаткове заохочення агровиробників та фермерів у разі придбання ними продуктів компанії. А ще — постійний агрономічний супровід, змістовні польові семінари та конференції… І все це, Sumi Agro — технології, що створюють врожай!


 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев