UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

18 вересня, на базі ФГ «Карпач», що на Закарпатті, ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» спільно з ТОВ «Євраліс Семенс Україна» та ТОВ «Піонер насіння України» провели науково-практичний семінар по вирощуванню і захисту кукурудзи та соняшника.

Особливістю даного заходу стало те,  що всі присутні на власні очі побачили збір врожаю гібридів кукурудзи та соняшника, могли дізнатись як про врожайність так i про вологість даних культур в момент збору. Крім цього,  представники ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» розказали про схему захисту соняшника, що застосовувалась безпосередньо у ФГ «Карпач».  Присутні оцінили ефективність Астрел Плюс на соняшнику, а сам власник був задоволений дією гербіциду.

Також, аграрії були проінформовані, що для захисту соняшника від білої та сірої гнилей, фомозу та фомопсису  ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує фунгіцид Топсін-М, для контролю шкідників – Моспілан, інсектицид, який є безпечним для бджіл і може застосовуватись в період цвітіння культури. На кукурудзі використовувались гербіциди Астрел Плюс (до сходово) та Самсон Екстра(у фазу 5 листка культури).

Цікаво було те, що рік тому ця площа була цілинною, не оброблялась, проте завдяки гербіцидам від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» господарство не лише знищило бур’яни, а й отримало достойний врожай.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев