UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

16 вересня, на базі ФГ «Лім», ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» спільно з провідними насіннєвими компаніями України провели День поля для аграріїв Львівщини.

Тема зустрічі – кукурудза, вибір гібриду залежно від вашого регіону та технологія захисту кукурудзи від бур’янів гербіцидами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».

Перша частина зустрічі відбулась у конференц-залі, де присутнім було показано захист кукурудзи від однорічних злакових та дводольних бур’янів гербіцидом Астрел Плюс, як до сходово так і по вегетації, до 4 листка культури. Також, було представлено гербіцид Самсон Екстра, від японської компанії «ISK», яка являється оригінальним виробником гербіциду на основі нікосульфурону. Крім того, слухачам показали новий спеціальний ад’ювант для ґрунтових гербіцидів Роубек, який підсилює дію гербіцидів та знижує фітотоксичність на культури, що обробляються.

Друга частина заходу мала практичний характер. Було організовано виїзд на поле, на якому представлені гібриди кукурудзи провідних насіннєвих компаній України. Окрім цього, аграрії могли на власні очі побачити ефективність дії гербіциду Астрел Плюс в суміші з ад’ювантом Роубек.

                  
Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев