UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ІНАЗУМА твін - енергія блискавки!

Починаючи із 2010 року, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», спільно із іншими європейськими компаніями групи СУМІ АГРО ЄВРОПА продовжує свою роботу в новому форматі. В компанії відбувся цілий ряд змін, від зміни логотипу компанії – до впровадження у виробництво своїх власних розробок. Це дає змогу компанії бути ближче до сільгоспвиробника, надавати більше інформації і переносити європейський досвід на український ринок. Одним із перших кроків в Україні є рекомендації до застосування на зернових культурах комплекту ІНАЗУМА твін

На сьогоднішній день для отримання доброго врожаю пшениці із високими якісними характеристиками обов’язковим є застосування інсектицидів. Висока чисельність колюче-сисних шкідників змушує господарів постійно здійснювати моніторинг посівів зернових культур і проводити 2 – 3 інсектицидні обробки. Але навіть це не завжди дає бажані результати, бо на результат завжди впливає температура повітря, якість проведення обприскування, чисельність шкідників, фаза їх розвитку та вид, а також строки проведення обробітку. Враховуючи важливість цих факторів, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує на 2010 рік інсектицидний комплект  ІНАЗУМА твін, який допоможе максимально ефективно вирішити проблему шкідників у посівах зернових культур.

ІНАЗУМА твін являє собою акційний комплект препаратів Моспілан, р.п. та Альфагард, к.е.

ІНАЗУМА твін призначений для застосування на зернових культурах проти комплексу шкідників, зокрема на озимій пшениці проти попелиць, п’явиць, трипсів, хлібних жуків та клопа шкідливої черепашки.

ПЕРЕВАГИ:

  • висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;
  • блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;
  • токсична дія на яйця, личинки та імаго шкідника;
  • застосування проти колюче-сисних шкідників гарантовано зберігає класність зерна і його хлібопекарські властивості;
  • комплект розрахований на 40 га, препарати легко дозуються із кратністю на 10 га.


МЕХАНІЗМ ДІЇ
:
Після застосування ІНАЗУМА твін шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після поїдання оброблених рослин. Моспілан, р.п. має сильну системну дію, потрапляючи в рослину захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах препарат проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму. Альфагард, к.е. – має контактну дію на шкідників і застосовується для створення «стоп- ефекту», що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Для досягнення найкращого результату ІНАЗУМА твін необхідно застосовувати, коли в рослині ще зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась і більшість їх знаходиться в фазі личинок та їх вплив на врожай та якість зерна мінімальні. Застосування ІНАЗУМА твін в період «формування колосу – налив зерна» гарантовано захищає посіви від п’явиць, попелиць та клопів, які в цей час активно харчуються, висмоктуючи сік з рослин і молодого зерна.  Запізнення із проведенням обприскування призводить до неминучих втрат врожаю!

НОРМИ ТА ДОЗУВАННЯ:
ІНАЗУМА твін готується до застосування шляхом розчинення в обприскувачі двох препаратів, що входять до складу комплекту, Моспілан, р.п. та Альфагард, к.е. В бак обприскувача, із включеною мішалкою, висипається необхідна кількість препарату Моспілан, р.п. (0,075 кг/га), а потім додається Альфагард, к.е. (0,120 л/га)

Витрата робочого розчину мінімум 100 л/га!

Враховуючи всі особливості системи захисту зернових культур, направлені на отримання гарного та якісного врожаю, ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує Вам в новому сезоні інструмент для вирішення всіх проблем із шкідниками. Оригінальна композиція ІНАЗУМА твін – збереже Ваш час та примножить Ваші прибутки
 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев