UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

- ЕНЕРГІЯ БЛИСКАВКИ!

На сьогоднішній день для отримання гарного врожаю пшениці із високими якісними характеристиками обов’язковим є застосування інсектицидів. Висока чисельність колюче-сисних шкідників змушує господарів постійно здійснювати моніторинг посівів зернових культур і проводити 2 – 3 інсектицидні обробки. Але навіть це не завжди дає бажані результати, бо на результат завжди впливає температура повітря, якість проведення обприскування, чисельність шкідників, фаза їх розвитку та вид, а також строки проведення обробітку. Враховуючи важливість цих факторів, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує на 2014 рік новий сучасний інсектицид ІНАЗУМА®, який допоможе максимально ефективно вирішити проблему шкідників у посівах зернових культур.

Інсектицид ІНАЗУМА®, ВГ призначений для застосування на зернових культурах проти комплексу шкідників, зокрема на озимій пшениці проти попелиць, цикадок, п’явиць, трипсів, хлібних жуків та клопів.

ПЕРЕВАГИ

  • двохкомпонентний інсектицид, що має системну та контактну дію;
  • висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;
  • ефективний проти шкідників стійких до фосфорорганічних інсектицидів;
  • блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;
  • проявляє токсичну дію на яйця, личинки та імаго шкідника;
  • ефективність препарату мало залежить від температурного режиму застосування, фази розвитку шкідника та фази розвитку культури;
  • застосування проти колюче-сисних шкідників гарантовано зберігає класність зерна і його хлібопекарські властивості;
  • сучасна формуляція та зручна у використанні препаративна форма (водорозчинні гранули).
  • оригінальний японський препарат найвищої якості!

МЕХАНІЗМ ДІЇ:

Інсектицид ІНАЗУМА® має в своєму складі дві діючі речовини, що впливають на нервову систему комах, але  відносяться до різних хімічних класів та мають різний механізм дії на шкідників. Ацетаміприд, як конкурент ацетилхоліну, блокує роботу постсинаптичних рецепторів, що призводить до надмірного збудження та загибелі комах (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 4a). Лямбда-цигалотрин (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 3a), впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі.

Після застосування ІНАЗУМА® шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після поїдання оброблених рослин. Ацетаміприд діє головним чином системно, потрапляючи в рослину захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму. Лямбда-цигалотрин – має контактно-шлункову дію на шкідників і застосовується для створення «стоп – ефекту», що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.

* IRAC - (Insecticide Resistance Action Committee – комітет з вивчення резистентності інсектицидів).

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:

Для досягнення найкращого результату препарат ІНАЗУМА® необхідно застосовувати, коли в рослині ще зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась і більшість їх знаходиться в фазі личинок та їх вплив на врожай та якість зерна мінімальні. Застосування ІНАЗУМА® в період «формування колосу – налив зерна» гарантовано захищає посіви від п’явиць, попелиць та клопів, які в цей час активно харчуються, висмоктуючи сік з рослин і молодого зерна.  Запізнення із проведенням обприскування призводить до неминучих втрат врожаю!

Норма внесення препарату: 0,2-0,24 кг/га.

Витрата робочого розчину: 200-300 л/га!

Для отримання високого та якісного врожаю, враховуючи всі особливості системи захисту зернових культур, ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує Вам в новому сезоні новий інструмент для вирішення всіх проблем із шкідниками. Оригінальний двокомпонентний інсектицид ІНАЗУМА®, ВГ – збереже Ваш час та примножить Ваші прибутки!

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев