UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Новітні технології для сучасного виноградарства та овочівництва

Сучасне садівництво, виноградарство та овочівництво вимагає технологічного підходу до виробництва. Професіонали вже давно зрозуміли, що в цих сферах потрібно працювати дуже відповідально, і що ця справа не пробачає помилок на жодному етапі, адже допущені помилки можуть впливати на результати впродовж декількох років. Тож у виборі партнерів сучасні агровиробники надзвичайно вимогливі до отримання якісних продуктів, послуг і професійного супроводу. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» вже другий десяток років є надійним партнером для більшості українських професіоналів -- садоводів та овочівників. Препарати і рекомендації компанії щороку застосовуються у більшості садів України та допомагають отримувати найкращі врожаї й боротися з новими викликами, що постають у питаннях захисту.

Ведення інтенсивного садівництва й овочівництва спонукає до постійного пошуку, до знаходження можливостей збільшення урожаю та підвищення його якості. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» намагається бути в цьому корисним не тільки як продавець сучасних та безпечних пестицидів, але і як консультант та порадник, розробляючи й запроваджуючи у виробництво нові препарати та технології боротьби з відомими шкідниками й хворобами, а також з тими, що тільки проникають на нашу територію і починають становити реальну загрозу.

Втілюючи політику передового помічника для вітчизняного аграрія, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» щороку влаштовує пізнавальні науково-практичні семінари, на яких виробники можуть ознайомитися із сучасними досягненнями в технологіях захисту і набути досвіду.

Наприкінці літа в сезон дозрівання благодатних плодів саду й овочевих полів компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» провела два науково-практичних семінари на тему сучасних тенденцій у захисті багаторічних насаджень і овочів. Відвідувачам було представлено найновіші технології захисту, розказано про інноваційні розробки японської компанії ISK.

 

ДОВІДКА

Компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» заснована 12 років тому всесвітньовідомим торговим домом «Сумітомо Корпорейшн» (Японія) і входить у групу компаній «Сумі-Агро Європа». Орієнтуючись на світовий досвід та сучасні європейські дослідження, компанія «Самміт-Агро» пропонує якісні, ефективні та безпечні пестициди від провідних японських та європейських виробників. З відомим японським виробником агрохімікатів компанією Ішихара Сангіо Кайша Лтд (Японія) -- ISK (Ай Ес Кей) -- група компаній «Сумі-Агро» почала співпрацю з 2008 року.

Компанія ISK була заснована в 1920 році в м. Осака, Японія. Напрями бізнесу компанії: виготовлення та продаж діоксину титану, дослідження та винахід хімічних молекул, виготовлення діючих речовин для агрохімічної та  фармацевтичної галузей, нанотехнології тощо. ISK має великий Дослідний центр, власні хімічні заводи та займається виключно новими (оригінальними) власно винайденими продуктами. Агрохімічний бізнес компанії було розпочато в 1950 році з виробництва 2,4-Д. На сьогодні компанія має штат майже 2 тис. співробітників та дочірні компанії у Європі, Америці, Аргентині і продовжує розширюватись. Компанія зареєструвала у Європі уже великий список власних діючих речовин, серед яких флуазінам, нікосульфурон, фостіазат, флазасульфурон, ціазофамід, флонікамід тощо. Окремі з них уже відомі українським споживачам, деякі абсолютно нові. У 2009 році було подано на реєстрацію в Україні два продукти на основі нової діючої речовини ціазофамід -- Ранман та Мілдікат. Офіційні біологічні дослідження тривають уже другий рік, і реєстрація цих продуктів очікується на початку 2012 року.Із проведених у серпні семінарів перший проходив у Новій Каховці на Херсонщині на базі ДП Югтара «ДАФ ім. Солодухіна». Господарство має в обробітку близько 2,5 тис. га землі і спеціалізується на крупнотоварному виробництві овочевих і плодових культур. Тільки під виноградниками зайнято понад 500 га.

Відвідувачі семінару, виноградарі та садоводи з південних областей України та АР Крим мали змогу побачити, яким чином налагоджено виробництво технічних сортів винограду на підприємстві та ознайомитися із технологіями захисту від «Самміт-Агро Юкрейн».виноград

Головний агроном підприємства Віктор СТЕПАНЕНКО детально розповів про всі заходи, які були проведені на винограднику, і висловив задоволення результатами. Виноград перед збиранням виглядав чудово і не мав жодних ознак ураження хворобами та шкідниками, у чому учасники семінару мали змогу переконатись на власні очі. 

На семінарі були присутні представник компанії Ішихара Сангіо Кайша Лтд (Японія) -- Йохей ТАГУЧІ, а також представники Європейського підрозділу компанії -- Нобуюкі АКІЙОШІ та Джозеф ТАРІАНІ. На семінарі вони презентували нову діючу речовину ціазофамід та фунгіцид МІЛДІКАТ® на її основі для захисту виноградників від мілдью.

Унікальність продукту МІЛДІКАТ®  полягає у тому, що він поєднує у собі контактну, системну та трансламінарну дії. У формуляції присутня фосфорна кислота, завдяки якій на рослині спостерігається так званий «зелений ефект» -- у листі активізуються природні захисні механізми, завдяки чому листя набуває більш зеленого забарвлення і краще засвоює поживні речовини. Слід відзначити, що застосування фунгіциду МІЛДІКАТ®  можливе протягом всього періоду вегетації. Використання у фазі «змикання ягід у грона» захищає грона від інфекції, а також сприяє підвищенню вмісту цукру у ягодах. Що важливо, продукт не впливає на процеси бродіння вина і є найбільш придатним для ферментації вина.

Цікавим був виступ Олени СТРАНІШЕВСЬКОЇ, доктора сільгоспнаук, провідного наукового співробітника кафедри захисту рослин Інституту Винограду і вина «Магарач», яка безпосередньо займається реєстраційними дослідженнями фунгіциду МІЛДІКАТ®  на винограді. Вона розповіла про особливості розвитку шкодочинних об’єктів на виноградниках у поточному році, та більш детально зупинилась на попередніх результатах досліджень, згідно з якими фунгіцид МІЛДІКАТ®  відмінно захищав листя та грона винограду від мілдью протягом усього сезону вегетації.

Компанія ТОВ «Уніфер», що була співорганізатором семінару, представила відвідувачам мікродобрива Вуксал, новітні системи крапельного зрошення та сучасні метеостанції для садів та виноградників.

Другий семінар, присвячений захисту овочевих культур, відбувся на базі господарства «Новоукраїнське» (м. Новоукраїнка Кіровоградської області). Співорганізатор заходу компанія Нікерсон-Цваан представила нові сорти і гібриди томатів, цибулі та капусти.
Група компаній Нікерсон-Цваан з головним офісом у м. Маде (Нідерланди) -- це міжнародна організація із величезним досвідом, основною діяльністю якої є селекція поліпшених сортів і гібридів овочевих культур, а також виробництво, обробка, маркетинг та експорт широкого асортименту насіння овочевих культур . Продукти та послуги компанії є основою у роботі професійних виробників овочів і селекціонерів у всьому світі.

Величезну зацікавленість у відвідувачів семінару в Новоукраїнці викликала презентація представника ISK Йохея Тагучі про новий продукт РАНМАН®. Це цілком нова розробка на основі нової діючої речовини ціазофамід для захисту овочевих культур, котра успішно пройшла випробування і реалізується у Європі, а також проходить реєстраційні випробування в Україні на картоплі, томатах та огірках.
Продукт РАНМАН® включає у себе два складники: Ранман A, що містить 400г/л ціазофаміду та Ранман Б, який є органосиліконовим ад’ювантом. Особливістю препарату є низька норма застосування -- 20 г /га. У разі високого ризику інфікування обробка проводиться кожні 7 днів, у разі низького -- інтервал може бути збільшено до 10 днів.

Характерною особливістю нової діючої речовини - ціазофамід є те, що при його застосуванні відсутній ризик фітотоксичності, він абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Ціазофамід характеризується новим способом дії і може використовуватись в інтегрованих антирезистентних системах.

Серед переваг фунгіциду РАНМАН® при застосуванні на картоплі можна виділити відмінний контроль фітофторозу бульб, оптимальний захист нового приросту, відмінна стійкість до змивання дощем вже через 15 хв. після внесення, тривалий період захисту.
Дослідники і практики у Західній Європі відмітили надзвичайно високу стійкість фунгіциду РАНМАН® до змивання опадами. РАНМАН® проявляє стабільно високу ефективність навіть при опадах до 100 мм.
Відмітимо, що препарат абсолютно безпечний для корисної ентомофауни. Тому Ранман може застосовуватись під час цвітіння та при наявності корисних комах. Також слід відзначити, що Ранман може використовуватись без щонайменшого ризику появи плям на овочах.

Загалом проведені семінари компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» показали, що потенціал в українських садівників та овочівників дуже великий, а використання новітніх підходів до технологій захисту сприяють виходу на новий рівень професіоналізму у вирощуванні плодів та овочів.

ФОТОЗВІТ з семінарів можна переглянути тут

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев