UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

«НА КРОК ПОПЕРЕДУ!» - підсумки Дня Картоплі у Чернігівській області – липень 2018

 «Ми любимо картоплю!» - девіз компанії «Солана Україна», що вже багато років займається створенням нових сортів картоплі, вирощуванням та реалізацією посадкового матеріалу.
В компанії «Самміт-Агро Юкрейн» також люблять картоплю! І не тільки люблять, а й знають, як надійно захистити культуру від небезпечних хвороб, шкідників, подбати про збільшення урожаю та його якість.
Тож, обом компаніям, а також картоплярам з усієї України, було про що поговорити напередодні збиральної кампанії.
Яким був рік, як погодні умови вплинули на урожайність, чим захищали різні сорти картоплі у різних регіонах країни та яких результатів досягли – ці та інші питання обговорювали 25 липня 2018 у Чернігівській області, де на базі господарства ТОВ «Забарівське» компанії «Самміт-Агро Юкрейн» та «Солана Україна» організували «День Картоплі». На захід з’їхалися картоплярі з усіх куточків України, та, навіть, фахівці картоплярства з самої Білорусії! Загалом на заході зібралося понад 150 аграріїв!
Дійство проходило під гаслом «НА КРОК ПОПЕРЕДУ!». Фермери намагались зробити висновки на власному досвіді та досвіді колег, як правильно реагувати на примхи погоди, як вони впливають на різні сорти картоплі, а також, як протистояти шкодочинним об’єктам.
Вдалося, навіть, наочно ознайомитись з результатами роботи на полі. Гості заходу оглянули вже достиглі бульби таких сортів, як Королева Анна, Гранада, Ред Леді, Лабелла та інші.
Погодні умови Чернігівської області цього сезону відзначилися надлишком вологи, що провокує стрімкий розвиток фітофторозу й альтернаріозу картоплі. Проте поля господарства, оброблені фунгіцидами РАНМАН ТОП, КС та МАНЗАТ,ВГ, були чистими від хвороб та дали гарний урожай.
Говорили про органічне землеробство, економічні аспекти вирощування культури.
Спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» презентували новинку поточного року – біологічний препарат МІКОАППЛАЙ, ЗП, що сертифікований для органічного землеробства. МІКОАППЛАЙ, ЗП - це мікоризоутворюючі гриби для посиленого розвитку кореневої системи. Препарат уже знаходиться на тестуванні в деяких картопляних господарствах України і вже скоро ми очікуємо на повні дані та позитивні відгуки за результатами збору врожаю.
Обговорювали чимало «картопляних» питань, дискутували та отримали подарунки від організаторів по завершенню заходу, тож картоплярі повернулися до своїх господарств задоволені та з натхненням до нових звершень!
 
Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев