UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Креді Агріколь Банк та компанія «Самміт-Агро Юкрейн» підписали угоду про партнерську програму


Креді Агріколь Банк уклав договір із компанією «Самміт-Агро Юкрейн», що спеціалізується на оптовій торгівлі засобами захисту рослин.
Угода передбачає спеціальну партнерську програму,  згідно якої Креді Агріколь Банк надає можливість придбання продукції «Самміт-Агро Юкрейн» на вигідних для клієнта умовах: з відстрочкою платежу за товар та спеціальною політикою дисконтів на продукцію. Знижка «Самміт-Агро Юкрейн» складає до 6% при оплаті за допомогою векселю, авальованого Креді Агріколь Банком, або банківської гарантії.
Завдяки програмі виробник має змогу отримати в Креді Агріколь Банку фінансування, вартість якого нижча від вартості банківського та товарного кредитів, та уникнути ризику зміни ціни на продукцію через валютні коливання та інфляцію.
Щоб стати учасником програми, необхідно звернутися до офіційного дистриб’ютора «Самміт-Агро Юкрейн» або в найближче відділення Креді Агріколь Банку.

Про «Самміт-Агро Юкрейн»

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» засновано в 1999 році японською корпорацією «Сумітомо Корпорейшн» і входить в групу компаній «Сумі Агро Європа».
Основний напрям діяльності компанії – оптова торгівля засобами захисту рослин провідних японських та європейських виробників. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» не просто реалізує засоби захисту рослин, а пропонує українським аграріям комплексні технології захисту основних сільськогосподарських культур — ріпаку, пшениці, сої, соняшнику, садів, виноградників, тощо.
Синтезуючи європейський досвід та традиційно високу японську якість, адаптуючи міжнародні рекомендації до української дійсності, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує українському сільгоспвиробнику сучасні технологічні рішення, оперативну інформацію та кваліфікований технічний супровід!

Про Креді Агріколь:

ПАТ «КРЕДІ АГІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є головним партнером французької економіки та однією з найбільших банківських груп Європи. Це провідний роздрібний банк в Європі, що також має найбільший портфель активів в управлінні, є першим у галузі банківського страхування та третім у сфері проектного фінансування в Європі. Креді Агріколь працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг бізнесу та приватним клієнтам, включаючи VIP-клієнтів. Банк приділяє особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Креді Агріколь в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги Fitch, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 460 000 приватних та 26 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.
Контакти:
Вікторія Торяник, начальник управління зв’язків з громадськістю та внутрішніх комунікацій Креді Агріколь Банк, тел.: +38 044 581 07 45,  електронна пошта: Viktoriia.Torianyk@credit-agricole.ua
Додаткову інформацію шукайте на сайті Креді Агріколь Банку: https://credit-agricole.ua/ru/o-banke/pres-centr/novini/kredi-agrikol-bank-ta-kompaniya-sammit-agro-yukrejn-pidpisal-417

 

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев