UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»
ЩОДО ПРОТРУЄННЯ НАСІННЯ ОЗИМИХ (серпень 2017)

Як відомо, озима пшениця в Україні є основною продовольчою культурою, тож аграріям слід взяти до уваги, той факт, що в Україні останнім часом втрати врожаю озимої пшениці від кореневих гнилей та сажкових хвороб становлять  10,2–16,0 % (4,7–7,1 ц/га). Некваліфіковане освоєння інтенсивних технологій та недотримання сівозмін призвело до порушення екологічної рівноваги в агроценозах, спричинило виникнення спалаху,  зростання та поширення тих хвороб пшениці, які раніше не мали особливого значення. Кореневі гнилі, пліснявіння насіння, альтернаріозна насіннєва інфекція та снігова пліснява в додаток до традиційних сажкових хвороб щорічно завдають серйозної шкоди посівам. Щоб досягти високої врожайності та якості зерна, першочергово потрібно звернути увагу на підготовку насіннєвого матеріалу до посіву шляхом його протруєння. Цей прийом дозволяє захистити від хвороб насіння, коріння, проростки та наземні органи рослин на ранніх фазах розвитку та протягом всієї вегетації, знезаражує його від збудників хвороб, розміщених як на поверхні, так і всередині зерна, і частково – від інфекції в ґрунті та рослинних рештках. Тому нехтувати протруєнням насіння неможна, бо це призводить до значних втрат врожаю. Навіть просте порівняння вартості збереженої продукції з затратами на протруєння свідчить, що цей прийом економічно вигідний та високоефективний.
ПРОТРУЄННЯ НАСІННЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР
Для отримання рівномірних і здорових сходів озимих зернових культур ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» рекомендує застосовувати високоефективний двокомпонентний протруйник з контактною та системною дією ФУНАБЕН Т® 480, ТН.
 Фунабен Т призначений для протруєння насіння пшениці, ячменю, ріпаку та сої від цілого спектру хвороб. Препарат містить дві діючі речовини, які характеризуються системною (карбендазим) та контактною (тирам) дією. Завдяки поєднанню цих речовин, розширюється спектр дії Фунабен Т та підвищується ефективність протруйника. Карбендазим – це системна діюча речовина, що контролює не лише поверхневу, а і глибинну інфекцію, впливаючи на поділ клітин гриба. Високоефективний проти сажкових грибів, церкоспорельозної та фузаріозної кореневих гнилей, пліснявіння насіння. На відміну від багатьох діючих речовин, які використовуються для протруєння насіння, карбендазим має низький ризик виникнення резистентності. Тирам – це багатофункціональна контактна діюча речовина, що контролює грибкову та бактеріальну інфекції, запобігаючи проростанню спор та бактерій , які знаходяться на поверхні насіння та у ґрунті, що контактує з насіниною, за рахунок цього має високу ефективність проти кореневих гнилей, пліснявіння насіння та  альтернаріозної насіннєвої інфекції.

Що дуже важливо, Фунабен Т 480, ТН довго зберігається в ґрунті, створюючи «безпечну зону» навколо молодого паростку та запобігає повторному інфікуванню через контакт із ґрунтовими грибковими патогенами. Фунабен Т 480, ТН дозволяє отримати дружні та сильні сходи, адже на відміну від триазольних препаратів він не має інгібуючого ефекту (гальмування росту), а навпаки має позитивний стимулюючий вплив на розвиток сходів.
ФУНАБЕН® Т 480, ТН -  це ефективний та доступний інструмент для розкриття потенціалу культури!


За консультаціями звертайтеся до представника компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або телефонуйте в головний офіс (044) 494-37-04


Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев