UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ЩОДО ЗАХИСТУ СОЇ ВІД КЛІЩІВ
(серпень 2018)

Тривала відсутність опадів та високі температури повітря провокують стрімке розповсюдження кліщів в посівах сої по всій території України. В такий період шкідник може давати декілька поколінь.

Для боротьби із звичайним павутинним кліщем,  ТОВ «Самміт Агро Юкрейн» рекомендує використовувати препарат НІССОРАН, ЗП.
Це - високоефективний акарицид, що володіє трансламінарними властивостями (здатність потрапляти на нижню сторону листа) та контролює кліщів на стадіях розвитку яйце – личинка – німфа.
Обприскування найкраще проводити профілактично - до появи  популяції дорослих кліщів першої генерації , - з нормою 0,4-0,5 кг/га. Препарат не діє на дорослу форму кліщів, тому в разі високого ступеня заселення рослин сої дорослими кліщами, НІССОРАН, ЗП можна застосовувати в суміші з іншими акарицидами або інсекто-акарицидами, такими як САНМАЙТ, ЗП і БАЛАЗО, КЕ.
 Для вирішення складного питання боротьби з кліщами  спеціалісти ТОВ «Самміт Агро Юкрейн» розробили спеціальну технологію і активно впроваджують її в господарствах. Ця технологія передбачає застосування  суміші  препаратів НІССОРАН, ЗП та БАЛАЗО, КЕ з додаванням  спеціального ад’юванта  СКАБА,КЕ.

НІССОРАН , ЗП (0,4 кг/га) + БАЛАЗО, КЕ (0,3 л/га) + СКАБА,КЕ (0,1 л/га)

При своєчасному застосуванні ця суміш контролює не лише кліщів, але і стримує розвиток комплексу листогризучих і сисних шкідників.

Всі препарати мають офіційну реєстрацію для застосування на сої та пройшли практичну перевірку в багатьох господарствах України  на багатьох культурах.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев