UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ЩОДО ЗАХИСТУ ПОСІВІВ ОЗИМОГО РІПАКУ В ОСІННІЙ ПЕРІОД (вересень 2017)


Початок осені. На даному етапі озимий ріпак знаходиться у фазі від 3 до 5 листків, та продовжує розвиватись. Погодні умови наразі є досить сприятливими: денні температури повітря сягають +20…+25°С, а нічні коливаються в діапазоні +10…+15°С.
РЕГУЛЯЦІЯ РОСТУ ТА КОНТРОЛЬ ХВОРОБ
В той самий час такі перепади температур спричиняють появу рясних вранішніх рос, підвищену вологість, а додатково згущені посіви сприяють високому рівню ураженості озимого ріпаку хворобами. Особливу увагу слід звернути на такі хвороби, як: фомоз, борошниста роса, пероноспороз, біла плямистість.
Для контролю вищезазначених хвороб ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує застосувати фунгіцид ЮТАКА, СЕ.


ЮТАКА, СЕ – це сучасний трьохкомпонентний фунгіцид із  ретардантним ефектом для озимого ріпаку, що є надійним інструментом у боротьбі з основними захворюваннями ріпаку в осінній період.
Його особливостями і перевагами є те, що ЮТАКА, СЕ є не лише регулятором росту, завдяки наявності тебуконазолу (ретардант), а й потужним препаратом для контролю фомозу, білої плямистості ріпаку, сірої гнилі. Тіофанат-метил, що також входить до складу цього препарату, здатний контролювати збудників хвороб при понижених температурах, починаючи від +5°С.
Оптимальним часом для контролю захворювань та сили росту ріпаку препаратом  ЮТАКА, СЕ є фаза розвитку ріпаку 3-4 листки.  Норма застосування ЮТАКА, СЕ в осінній період складає 1,2 - 1,4 л/га.
ЗАХИСТ ВІД ШКІДНИКІВ
Крім того, звертаємо вашу увагу на розвиток шкідників ріпаку, зокрема, ріпакового пильщика та хрестоцвітних блішок.
 Для контролю даних шкідників ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» рекомендує інсектицид ІНАЗУМА, ВГ.  Препарат має подвійну дію на шкідників: контактну  - за рахунок діючої речовини лямбда-цигалотрин, та системну – ацетаміприд. Завдяки цьому, ІНАЗУМА, ВГ має подовжений період дії до 2-3 тижнів (залежно від погодних умов), контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях рослини. На відміну від фосфорорганічних інсектицидів, препарат ІНАЗУМА, ВГ більш безпечний для довкілля, не має різкого запаху та може застосовуватися на полях, розташованих поблизу населених пунктів.
Препарат має упаковку пакет 1кг. Цієї кількості достатньо для обробки 4 - 5 га.
Для контролю ріпакового пильщика та хрестоцвітних блішок норма застосування ІНАЗУМА, ВГ становить 0,2 кг/га.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев