UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ЩОДО ВЕСНЯНОГО ЗАХИСТУ  ЦУКРОВОГО БУРЯКА (квітень 2017)


В Україні проходить посівна компанія цукрового буряка, культури, яка є дуже чутлива на ранніх стадіях розвитку до зовнішніх факторів, головними з яких є пошкодження шкідниками та забур’яненість.
На початку розвитку цукрового буряка, основним завданням гербіцидів є не лише якісний контроль бур’янів, а й мінімізація гербіцидного впливу на ріст і розвиток самої культури.На проникність гербіцидів у тканини рослин значним чином впливають умови зволоження. Так, при зниженні відносної вологості повітря з 80 до 40% проникність епідермісу листової поверхні цукрового буряку для препаратів зменшується в 3 рази. Добова циклічність змочування листкової поверхні зростає на ніч і зменшується вдень, тому внесення гербіцидів слід проводити в ранкові години, що не лише підвищить ефективність дії гербіциду, а і зменшить фітотоксичність препарату на культуру.

Як показує досвід останніх років, після застосування гербіциду ФЕМО ФОРТЕ, СЕ від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» поля цукрового буряка стоять чистими від бур’янів, а культура не відчуває негативного гербіцидного впливу. Все це відбувається  за рахунок того, що ФЕМО ФОРТЕ, СЕ – це особливе поєднання трьох діючих речовин: метамітрон, етофумезат та фенмедифам. Цей гербіцид діє як через ґрунт, за рахунок метамітрону та етофумезату, так і через листя - завдяки фенмедифаму, що дозволяє контролювати бур’яни, утворюючи гербіцидний екран, так і поверхнево - фази «сім’ядолі - перші листки». ФЕМО ФОРТЕ, СЕ має м’яку дію на цукровий буряк і його можна застосовувати незалежно від фази розвитку культури, тому що його діючі речовини, є безпечними для культури. Також перевагою ФЕМО ФОРТЕ, СЕ є широкий спектр контрольованих бур’янів, в тому числі таких, як: лобода біла, щириця звичайна, гірчаки, підмаренник чіпкий, рутка лікарська та інші. Препарат ефективно працює в широкому температурному діапазоні: від +5°С до +25°С, що є важливо у ранньовесняний період, коли дуже часто спостерігаються раптові похолодання.Рослини бур’янів легше контролювати, коли вони перебувають в стадії сім’ядоль. Поява масових сходів комплексу бур'янів в посівах цукрових буряків триває 30-50 днів.
• Ранні ярі проростають за температури ґрунту 2–5°С це: зірочник середній, гірчиця польова, талабан польовий, редька дика, підмаренник чіпкий, жабрій звичайний.
• За температури ґрунту 5–7°С проростають види лободи, гірчаки.
• Із підвищенням температури ґрунту до 8–14°С проростають: види щириць, півняче просо, паслін чорний, незабутниця дрібноквіткова, види мишіїв.
• Ряд видів бур'янів проростають протягом всього вегетаційного періоду цукрових буряків це: лобода біла, паслін чорний, рутка лікарська, щириця звичайна, злинка канадська, мишій сизий та інші

Норма застосування ФЕМО ФОРТЕ, СЕ не залежить від фази розвитку цукрового буряка, а лише від фази бур’янів:
• якщо бур’яни знаходяться у фазі сім’ядолі рекомендується використовувати 1,5 л/га;
• якщо бур’яни у фазі 1-2 справжніх листа – 2,0 л/га.


За консультаціями звертайтесь до представника компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» у Вашому регіоні, або телефонуйте до головного офісу (044) 494-37-04

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев