UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Самсон Екстра – гербіцид, створений для професіоналів!

Із року в рік кукурудза стає дедалі важливішою культурою в сівозміні. Зростають посівні площі, і, найголовніше, — зростає врожайність та економічна привабливість цієї культури. Усе це зумовлено впровадженням у виробництво нових технологій вирощування, одним із важливих елементів яких є гербіцидний захист. Усі великі хімічні компанії постійно працюють у цьому напрямі й виводять на ринок нові продукти з поліпшеними характеристиками.

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» теж іде назустріч потребам українських аграріїв та з 2014 року пропонує новий гербіцид Самсон Екстра 6OD, МД.

Самсон Екстра 6OD, МД — це справжній оригінальний японський гербіцид, що виготовляється та постачається на ринок України японською хімічною компанією «Ішихара Сангіо Кайша» (ISK). У його основі — добре відома діюча речовина нікосульфурон, розробником якої якраз і є компанія ISK. Аграрії багатьох країн вже давно познайомилися з цією діючою речовиною. Перші реєстрації нікосульфурону в Європі почалися 1992 року, і незабаром цим гербіцидом могли користуватися і українські фермери. Пізніше, по закінченні дії патенту, з’явились генеричні препарати на основі нікосульфурону. Оригінальні препарати в різних країнах пропонуються на ринку під різними брендами та просуваються різними компаніями, але власником реєстрації і виробником завжди була і є компанія ISK.

Із 2013 року між групою «Сумі Агро Європа» та компанією ISK було підписано угоду про двосторонню співпрацю, згідно з якою компанії групи «Сумі Агро» отримали право на продаж і просування оригінального нікосульфурону в низці європейських країн. Японські фахівці постійно досліджували та вдосконалювали цей препарат, і вже в 2014 році компанія «Самміт-Агро Юкрейн» вивела на ринок України новий продукт від ISK —

Самсон Екстра 6OD, МД, що суттєво відрізняється від усіх інших гербіцидів на основі нікосульфурону. Новий гербіцид швидше й ефективніше працює проти злакових і дводольних бур’янів, має кращу стійкість до змивання опадами та чудову розчинність і не потребує додавання допоміжних ад’ювантів. Усе це стало можливим завдяки вдосконаленню формуляції та включенню в неї спеціальних компонентів, що дало змогу поліпшити роботу гербіциду й не просто зменшити норму препарату, а й зменшити кількість діючої речовини, що потрапляє на 1 га, без втрати ефективності.

Самсон Екстра 6OD, МД — це сучасний гербіцид, що має такі важливі переваги:
• стабільно висока ефективність проти бур’янів у різних погодних умовах;
• широке «вікно» для застосування (від 3 до 10 листків у кукурудзи);
• відсутність проявів фітотоксичності;
• низька норма внесення (0,6–0,75 л/га);
• економічно обґрунтована вартість.

Самсон Екстра 6OD, МД — це оригінальний гербіцид на основі молекули нікосульфурон, який поєднує багаторічний досвід і передові сучасні технології.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев