UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ПО ОВОЧІВНИЦТВУ

25 лютого у м. Нова Каховка на базі господарства «Таврія» компанія «Самміт-Агро Юкрейн» провела науково-практичний семінар на тему «Сучасні підходи до захисту овочів».  Незважаючи на початок весняних робіт, на захід з’їхалось багато овочівників Херсонщини, щоб почути нові тенденції ринку та уточнити особливості застосування препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Розпочався семінар із загальної інформації по продуктах компанії, було представлено перелік препаратів, що офіційно зареєстровані на овочах. По кожному з препаратів показано практичні дані застосування. Потім більш детально присутні були ознайомлені з новими продуктами від компанії, що виходять  на ринок України в 2016 році для овочів. Було презентовано фунгіцид на томати, огірки та картоплю під назвою РАНМАН ТОП, КС, що зареєстрований проти фітофторозу та пероноспорозу. Вказано його особливості та переваги: стійкість до змивання опадами, контроль збудників хвороб на всіх стадіях розвитку, висока ефективність. Також було представлено новий селективний ґрунтовий гербіцид ДЕВРИНОЛ, КС на томатах проти однорічних злакових та дводольних бур’янів. Це препарат на основі нової діючої речовини для України, яка не має фітотоксичності для овочів в порівнянні  від існуючих гербіцидів та є більш безпечна як для навколишнього середовища так і для вирощуваної продукції.

Крім того, на семінарі були підняті питання про нові напрямки в овочівництві: біопродукти, віруси, активатори ґрунту.  Отримали слухачі  також інформацію про нові сорти насіння баштанних культур та томатів, огірків від компанії ТОВ «Леда  Агро», а також ознайомились з рідкими комплексними мікродобривами від компанії «Мінераліс Україна» та їх практичне застосування.

Закінчився семінар екскурсією по заводу «Таврія», де присутні отримали інформацію про історію виникнення заводу, а також на власні очі побачили цикл виробництва коньяків та вин від заводу «Таврія».

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев