UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

КОМПАНІЯ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У «ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ДНІ ПОЛЯ ТА САДУ» В МІСТІ БУЧАЧ

16 червня 2017 року в м. Бучач Тернопільської області відбувся «Всеукраїнський день Поля та Саду», організований ТзОв «Бучачагрохлібпром».


З нагоди проведення заходу в Бучачі зібралося понад 500 аграріїв з усієї України задля обміну досвідом, вдосконалення знань по вирощуванню й обробці польових культур, а також в області садівництва.
День поля та саду розпочався з пленарної частини, де голова ФГ «Гадз» та наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз презентував присутнім гостям успіхи і досягнення підприємства у 2016-2017 роках, поділився амбіційними планами на майбутні періоди.
У засіданні, крім аграріів та представників компаній аграрної сфери, взяли участь політики, громадські діячі, представники обласних адміністрацій, преси, іноземні партнери підприємства, діячі культури та ін.


Групи гостей відвідали поля, зокрема посіви пшениці, сої, кукурудзи та соняшнику з демонстраційними ділянками, обробленими препаратами «Самміт-Агро Юкрейн», ознайомилися з запропонованими схемами захисту, отримали відповіді на актуальні запитання.


На демонстраційних ділянках полів підприємства «Бучачагрохлібпром» можна було спостерігати відмінні результати, отримані завдяки обробці препаратами ПЛЕДЖ 50, ЗП; АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕЯМАТО,СЕ; ТОПСІН-М 500, КС.
Окрім демонстраційних ділянок озимих та ярих польових культур, гості мали нагоду оглянути потужну сільськогосподарську техніку, високотехнологічний елеваторний комплекс «Бучачагрохлібпрому», а також завітали в сади ФГ «Гадз», де ознайомились з інтенсивними технологіями вирощування, сортування та зберігання фруктів.  
Провідний фахівець з садівництва «Самміт-Агро Юкрейн», Андрій Осиковий, надав зацікавленим гостям консультації щодо сортових особливостей плодових та порекомендував актуальні засоби захисту для них відповідно до погодних умов 2017 року.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев