UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Компанія ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн" спільно з компаніями "Євраліс Семенс Україна" та "Вітера" провели навчальний семінар по захисту польових культур  у Дніпропетровській області.


    Вже не перший рік ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» разом із компаніями "Євраліс Семенс Україна" та "Вітера" проводить спільні семінари по польових культурах. У розпал планування 2017 аграрного року компанії змогли зібрати велику кількість директорів та головних агрономів підприємств Дніпропетровської області, що спеціалізуються на польових культурах: кукурудза, соняшник, соя та зернові культури. Представник компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в Дніпропетровській та Харківській областях  Артеменко Дмитро розповів присутнім про системи захисту польових культур на основі препаратів компанії: гербіцидів – Астрел Плюс, Пледж, Самсон Екстра, Тарга Супер; інсектицидів – Іназума, Моспілан, фунгіцидів – Топсін-М та Ютака;  протруйника – Фунабен Т  та ад’ювантів – Роубек та Скаба.

  Окрему увагу  було приділено новинкам компанії на 2017 рік – фунгіциду проти септоріозу зернових колосових – Фезан Плюс, та інсектициду Моспілан ПРО у новій покращеній формуляції. Також зацікавленість аудиторії викликала новина про розширення реєстрації протруйника Фунабен Т на сою.

 crops_seminar_dnepr_2017_1

  Протягом презентації активно обговорювалися технологічні моменти застосування препаратів ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн», що показало готовність українських аграріїв використовувати якісні засоби захисту рослин провідних японських та європейських виробників.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев