UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Навчальний семінар для дистриб'юторів  по захисту кукурудзи й соняшника в умовах Південно-Східного регіону України - жовтень 2017

31 жовтня 2017 року у м. Дніпро відбувся навчальний семінар, організований насіннєвою компанією «Євраліс Семенс» спільно з ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн».
Даний захід зібрав біля 100 представників ключових дистриб’юторських та субдистриб’юторських компаній Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, для обговорення особливостей вирощування різних гібридів кукурудзи та соняшнику, і актуальних підходів до захисту цих культур в умовах Південно-Східного регіону України.
Спеціалістами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» було підкреслено важливість контролю бур’янів в посівах кукурудзи та соняшника, тож звернули увагу на гербіциди: АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ, ПЛЕДЖ 50, ЗП, ТАРГА СУПЕР, КЕ. Дані препарати вже встигли добре себе зарекомендувати на ринку і вже не перший рік допомагають фермерам регіону отримувати добрі врожаї, долаючи найскладніші бур’яни. Крім того, презентували новинку – ФІСТ, СК. Це - ґрунтовий гербіцид для контролю однорічних дводольних та злакових бур’янів на основі пендиметаліну  з  більшими  можливостями за рахунок нової формуляції – капсульна суспензія. В Україні препарат вже зареєстрований на соняшнику.


В ході обговорення систем захисту обговорили інсектицидний захист вище зазначених культур, звернувши увагу на препарати ІНАЗУМА, ВГ та МОСПІЛАН, ВП; контролю збудників хвороб,  що базується на препаратах  ТОПСІН-М 500, КС та ЯМАТО, СЕ. Ад’юванти РОУБЕК, КЕ та СКАБА, КЕ допоможуть оптимізувати захисні механізми препаратів та зробити захист ще більш ефективним.
Жвавою дискусією та предметними обговореннями було завершено семінар, і, озброївшись сучасними знаннями, гості вирушили готуватися до нового сільськогосподарського року.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев