UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Захист кукурудзи, соняшника та пшениці - підсумки Дня Поля на Дніпропетровщині - липень 2018

18 липня 2018 року на Дніпропетровщині (с. Молодіжне Царичанського р-ну) відбувся спільний День Поля компаній «САМІТ-АГРО ЮКРЕЙН», «Євраліс Семенс Україна», «Тімак Агро», «DuPont Pioneer» та «Renault Україна».
Захід відбувався безпосередньо на полях соняшника, кукурудзи та пшениці, що належать підприємству «Сади Приорілля».
Пшеницю на момент проведення заходу вже встигли зібрати. Причому, як констатував головний агроном господарства Василь Якович Іващенко, зібрали цього річ рекордний урожай – 68 центнерів з гектару!
Система захисту базувалась на потужному фунгіцидному захисті препаратами ЮТАКА, СЕ, ЯМАТО, СЕ та ФЕЗАН ПЛЮС, КС. Від небезпечних шкідників, таких як попелиці, трипси, хлібні жуки та інші, посіви пшениці захистили завдяки інсектициду ІНАЗУМА, ВГ.
Оглянули різні гібриди кукурудзи, котра вражала високим зростом та насиченим зеленим кольором.
Цього року максимальну увагу в господарстві приділили гербіцидному захисту – застосували ґрунтово препарат АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ з додаванням ад’юванту РОУБЕК, КЕ, а вже після сходів проконтролювали багаторічні злакові та дводольні бур’яни гербіцидом САМСОН ЕКСТРА 6 OD, МД.
Насіннєві компанії «Євраліс Семенс Україна» та «DuPont Pioneer» представили до уваги гостей різні гібриди соняшника. Наочно на демо-ділянках «САМІТ-АГРО ЮКРЕЙН», котрі були оброблені сучасним японським гербіцидом ПЛЕДЖ 50, ЗП та фунгіцидами ТОПСІН-М 500, КС та ЯМАТО, СЕ, учасники Дня Поля пересвідчилися в ефективності схеми захисту культури, що пропонує компанія.

Дощ, що раптово охопив Дніпропетровщину, не завадив аграріям продовжити спілкування за дружнім обідом, дискутувати та обговорювати найактуальніші питання регіону.
Компанія «Тімак Агро» представила аграріям препарати для мінерального живлення рослин.
Усі бажаючі могли протестувати новенькі автомобілі від «Renault Україна».
Ще більше покращився настрій присутніх розіграшом подарунків від організаторів.
Заряджені емоціями та новими знаннями фермери вирушили до своїх господарств готуватися до сезону збору урожаю польових.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев