UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ЗАХИСТУ ПЛОДОВИХ ТА ЯГІДНИХ КУЛЬТУР – підсумки семінару в с. Роздольне Херсонської області (господарство «Фаворит-ІІІ») - червень 2018

Черешня – одна з найулюбленіших ягід українців. Спілі солодкі плоди приносять насолоду та неабияку користь людському організму. Черешня вважається південною культурою, адже погодні умови мають значний вплив на розвиток, урожайність та товарний вигляд ягід.
16 червня 2018 року у розпал ягідного сезону ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» у партнерстві з громадською організацією «Земля Таврії» провели науково-практичний семінар у селі Роздольне, що на Херсонщині, на базі фермерського господарства «Фаворит-ІІІ» в саду черешні.

Господарство вже багато років займається професійним вирощуванням плодових та ягідних культур, серед яких черешня, яблуня, персик, абрикос, слива, малина, суниця та ін. І вже не перший рік у господарстві обирають системи захисту, основані на застосуванні препаратів компанії ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН».
На семінар з’їхалися садівники та фермери Херсонської, Миколаївської та Одеської областей задля обміну досвідом та перейняття корисних знань від експертів аграрної галузі, котрим вдається досягати грандіозних результатів, дотримуючись рекомендацій спеціалістів.


Регіональний представник компанії у Херсонській та Миколаївській області Костянтин Лагутенко наочно продемонстрував гостям семінару результати, отримані в ході застосування продуктів ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН». Інсектицидний захист плодових та ягідних дерев від листокруток, попелиць, молей, довгоносиків та інших небезпечних шкідників був оснований на застосуванні препарату МОСПІЛАН, ВП. Незважаючи на його потужну дію на шкідників, інсектицид абсолютно безпечний для бджіл та джмелів, і може бути застосований навіть у період цвітіння культур. Фунгіциди МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС, ТОПСІН-М 500, КС, АКІРА, КС та біофунгіцид КАЗУМІН 2Л, РК допомогли уберегти сад від бактеріального раку, кокомікозу, моноліозу, плямистостей та комплексу інших небезпечних хвороб.
Своїми результатами поділилися й інші регіональні представники компанії, котрі мали схожий досвід застосування препаратів ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» на базі господарств Одеської, Дніпропетровської та Харківської областей.
Олександр Олійник – керівник департаменту реєстрації та розвитку продуктів ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» відповів на актуальні питання, пов’язані з правильним вибором та комбінуванням препаратів, вибором найбільш оптимальної фази внесення, сумісністю між собою різних діючих речовин та доцільністю додавання ад’ювантів. Спеціаліст наголосив на актуальності застосування органосиліконового ад’юванту  СКАБА, КЕ з функцією супер-розповсюдження, що підвищує стійкість препаратів до змивання й забезпечує більш довготривалий захист.
Щоб урожай був гідним, необхідно приділяти увагу не лише захисту культури від шкідників та хвороб, а й вчасно реагувати на зміни погодних умов, різких температурних коливань, чим був відзначений 2018 рік, та стресові стани у рослин, спричинені різноманітними факторами. Нічні заморозки, посуха та пестицидні стреси більшою або меншною мірою позначилися на плодових та ягідних культурах у господарствах Південного регіону України.
Цьогоріч на дослідній ділянці господарства застосували інноваційний біопродукт від  ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» - біостимулянт та біоактиватор ґрунту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, що лише виходить на український ринок, але вже спричинив справжній фурор серед фермерів. Результат захисної на стимулюючої дії препарату вражає! Гості семінару і сам агроном господарства відмітили кардинальну різницю між обробленою та необробленою черешнею: ягоди та листя черешні, обробленої біостимулянтом, набули більш яскравого забарвлення, розмір став однорідним та більшим, у порівнянні з контролем (діаметр ягоди 28-30 мм).
Виїзд до яблуневого саду господарства теж був сповнений вражень. Ще не так давно на цьому  місці стояли яблуневі дерева, уражені гербіцидним опіком від сусіднього поля. Тож, отримати бодай якийсь урожай агроном господарства вже й не сподівався. Проте, результат від застосування препарату АМАЛГЕРОЛ, ЕВ, кардинально змінив вектор очікування – яблуневі дерева повністю відновилися і гості семінару спостерігали здорові плоди в стадії дозрівання «грецький горіх», що рясніли на гілках.


Під час дружнього обіду ділилися враженням та дискутували. А приємних емоцій додав розіграш призів від компанії-організатора, серед яких були й пакети препарату МОСПІЛАН, ВП у дрібній фасовці, щоб кожен переможець і на своєму досвіді міг упевнитися в його потужній дії.


Слідкуйте за анонсами семінарів ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» на нашій сторінці у Facebook та щедрих Вам врожаїв!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев