UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Участь ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» У ДНЯХ ПОЛЯ «iField Сhampions Fest»
від Торговогог Дому «НАСІННЯ» – червень 2018

15 та 19 червня 2018 року дистриб’юторська компанія Торговий Дім «Насіння» провела два дні поля «iField Сhampions Fest» на двох своїх демонстраційно-випробувальних ділянках iField - в Полтавській та Вінницькій областях.

Програму огляду демонстраційних ділянок, було складено таким чином, щоб сфокусувати увагу гостей на особливостях вирощування польових  культур та засобів захисту рослин, що були застосовані на полях цього року.
Спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» презентували дослідницькі ділянки кукурудзи, соняшника та пшениці, на котрих було застосовано продукти компанії.


Ґрунтовий гербіцид АСТРЕЛ ПЛЮС, СЕ та селективний післясходовий гербіцид САМСОН ЕКСТРА 6 ОД, МД допомогли показати хороші результати на ділянці кукурудзи, захистивши культуру від дводольних та злакових бур’янів.
На демо-ділянці сої вперше було застосовано інноваційні біопродукти від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн»: біостимулянт й біоактиватор ґрунту АМАЛГЕРОЛ, ЕВ та мікоризоутворюючі гриби для посиленого розвитку кореневої системи  - препарат МІКОАППЛАЙ, ЗП. Наразі соя знаходиться у фазі «бутонізація – початок цвітіння», тому оцінити результати роботи біопрепаратів в повній мірі не вдалося. Тим не менш, експерти обіцяють чималий виграш у врожайності культури в порівнянні з контролем.
Незважаючи на несприятливі погодні умови (різкі перепади температур та посуха у Полтавській області), відмінну роботу на полях соняшника продемонстрував гербіцид ПЛЕДЖ 50, ЗП. До того ж, заради експерименту, препарат було внесено у подвійній дозі – до сходів та по вегетації. Соняшник повністю відновився, що в котрий раз переконливо свідчить: при дотриманні рекомендацій спеціалістів та вірного розрахунку норм застосування ПЛЕДЖ 50, ЗП є оптимальним вибором для захисту соняшника від однорічних дводольних бур’янів без шкоди рослині.
Огляд ділянок супроводжувався жвавими дискусіями, обміном думками, запитаннями гостей та відповідями експертів.

Переповнені емоціями, новими знаннями, в очікуванні високих врожаїв, агрономи господарств та фермери повернулися до роботи.
Дякуємо компанії Торговий Дім «Насіння» за відмінну організацію заходу!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев