UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

ПРОФЕСІЙНЕ ВИНОГРАДАРСТВО. КЛЮЧОВІ ФАКТОРИ УСПІХУ (підсумки семінару в Одеській обл. (на базі господарства ДП ДГ ім. Суворова) – липень 2018 року

В Україні здавна займались виноградарством. Традиційним регіоном вирощування цієї культури залишається Одещина. Тож 28 липня 2018 року, напередодні збору урожаю, компанія ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» на базі підприємства ДП ДГ ім. Суворова, що знаходиться неподалік с. Криничне Одеської обл., провела семінар, присвячений захисту винограду від основних хвороб та шкідників. Більше 50 виноградарів Півдня України зібрались, щоб обговорити основні проблеми та шляхи їх вирішення.
Ігор Мусіч - регіональний менеджер ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» в Одеській області, у своїй доповіді розповів про ключові аспекти захисту винограду від основних бур’янів, хвороб та шкідників, а також навів конкретні приклади результатів застосування препаратів з портфоліо компанії у господарствах Одеської обл.
 Так, ДП ДГ ім. Суворова цього року практично повністю побудувало свою схему захисту на препаратах ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» і отримало відмінні результати!

Гербіцидний захист здійснювали препаратом ПЛЕДЖ, 50 ЗП із нормою 0,3 кг/га. В Європі препарат зареєстровано на виноград проти однорічних дводольних бур’янів, тож досвід європейських колег став у нагоді і українським виноградарям. Фунгіцидний захист проводили у декілька обробок. «Самміт-Агро Юкрейн» має широку лінійку високоефективних фунгіцидів, які зареєстровані на виноград. Зокрема, МЕДЯН ЕКСТРА 350, КС, що ефективно захищає культуру від антракнозу та мілдью. МІЛДІКАТ 25, КС – препарат, призначений для захисту столового та технічного винограду від мілдью протягом всього періоду вегетації. ТОПСІН-М 500, КС – фунгіцид для боротьби з оїдіумом та сірою гниллю.
Завершували фунгіцидні обробки в господарстві цього року препаратом МАНЗАТ, ВГ на основі манкоцебу. Препарат має сучасну формуляцію, що забезпечує краще покриття та підвищує ефективність дії.
Доповідь Олександра Олійника, керівника Департаменту реєстрації та розвитку продуктів, була присвячена лінійці біопродуктів, зокрема препаратам АМАЛГЕРОЛ, ЕВ та КІНАКТИВ ІНІШІАЛ, РК, які вже подані на реєстрацію на виноградники в Україні. Завдяки застосуванню даних біологічних продуктів виноградники господарства захистили від впливу різких температурних коливань, чим особливо відзначився 2018 рік, ягоди набули однорідності за розміром та кольором.
Учасники семінару з ентузіазмом задавали запитання та ділились враженнями.

Віримо, що виноградарство в Україні має світле майбутнє та бажаємо гарних врожаїв!

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев