UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

СЕМІНАР ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» ПО ЗАХИСТУ САДУ НА БАЗІ ФГ «МАКОСАД»

Чернівецька область здавна славиться садівництвом. Сукупність сприятливих кліматичних умов та працелюбність місцевих жителів допомогли краю здобути таку славу.
Фермерське господарство «Макосад», засноване родиною Макаренків в 2000 році – одне з найсучасніших та найбільших на території України. Воно розташоване в межиріччі річок Прута і Дністра, в районі Хотинської височини, в селі Рідківці.

Саме тут, на базі ФГ «Макосад», 11 серпня 2017 ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» спільно з ТОВ «Вітера Україна» організували  великий садовий семінар.
Тема заходу: «Передові тенденції у захисті плодових насаджень. Рекомендації на 2018 рік».


Послухати про інновації в садівництві та сучасні системи захисту в Рідківці з’їхалося понад 80 аграріїв Чернівецької, Вінницької, Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей.
Спеціалісти ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» представили сучасну схему захисту, застосовану цьогоріч  в саду «Макосад», та продемонстрували результати її застосування.
Ефективно захистити яблуневі сади від хвороб вдалося завдяки фунгіцидам МЕДЯН ЕКСТРА, АКІРА, САКУРА, ВЕНТОП, ТОПСІН-М, а уникнути ушкоджень від шкідників – завдяки інсектицидам Аплауд та Моспілан. Кліщі – ще одна нагальна проблема в саду. Акарициди НІССОРАН, САНМАЙТ та новинка цього сезону – АКАРАМІК, допомогли врятувати яблука господарства від цієї небезпечної проблеми.
В садах господарства «Макосад» застосовують європейські системи крапельного зрошення та градовідбійні сітки, що в комбінації з препаратами ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» надійно захищають сад та створюють передумови для отримання чудових врожаїв.
Ще одна цікава та важлива річ для садоводів, що прагнуть отримати плоди гарного товарного вигляду – забарвленість червоних сортів яблук. В саду «Макосад» задля досягнення даної мети змагалося дві інновації: італійські плівки для відбивання сонячних променів та біостимулянт АМАЛГЕРОЛ - новинка від «Самміт-Агро Юкрейн».. Наразі яблука тільки почали набирати колір, тому про результати можна буде судити ближче до збору врожаю.
Препарат АМАЛГЕРОЛ є біологічним продуктом, що активізує природні захисні механізми рослини, забезпечуючи протидію природним стресам (весняні заморозки, літні сонячні опіки, тощо), а також позитивно впливає на колір, твердість та розмір яблук.

Екологічність та безпечність продукції – ось тема, що з кожним роком в світі стає все більш актуальною. Саме тому портфоліо ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» поповнюється цілою лінійкою біопрепаратів, деякі з яких вже використовувались у господарстві та показали відмінні результати.

Ще одним партнером семінару виступила компанія «Mitsubishi», що представила гостям ряд сучасних позашляховиків та провела захоплюючий тест-драйв по пересічній місцевості для усіх охочих.
Під час дружнього обіду представники компаній «Самміт-Агро Юкрейн» та «Вітера» розіграли агрономічні подарунки серед присутніх та відповіли на всі актуальні питання.


Садовий семінар «SumiСад» був корисним й пізнавальним для садівників та запам’ятався учасникам цікавими новинками та новими рішеннями, які уже наступного сезону 2018 вони зможуть застосувати у своїх садах.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев