UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

10.02.2017

ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» разом із офіційним дистриб’ютором «Дукат-Агро» провели науково-практичний семінар «Сучасні підходи до захисту польових культур» у Миколаївській області.


   На початку лютого у смт.Баштанка Миколаївського району відбувся навчальний семінар для господарств, що вирощують     польові культури,  на  якому  детально  було  розглянуто  особливості  застосування  препаратів  ТОВ  «Самміт-Агро Юкрейн» на соняшнику, ріпаку та озимій пшениці. По кожній культурі було розглянуто схеми захисту препаратами від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та донесено практичні аспекти застосування на данних культурах. Зокрема гербіцидний захист соняшника препаратами Астрел Плюс, Пледж та Тарга Супер та застосування ад’юванту Роубек на польових культурах разом із гербіцидами, захист від хвороб фунгіцидами Ікарус  та Топсін-М. Зацікавила присутніх інформація про розширення реєстрації інсектициду Іназума проти шкідників соняшника. Було приділено також увагу фунгіцидному захисту новим препаратом Ютака, залежно від фази розвитку культури та збудника хвороби.

  Окремо розповіли про реєстрацію в 2017 році нового фунгіциду проти септоріозу зерновихФезан Плюс та нового інсектициду на ріпак Моспілан ПРО.


 

  Семінар проходив жваво, на всі питання щодо захисту польових культур препаратами компанії «Самміт-Агро Юкрейн» відповідали професійні представники компанії: регіональний представник Лагутенко Костянтин, керівник відділу розвитку продуктів Олійник Олександр та продукт-менеджер Гусак Анатолій. Присутні отримали багато цікавої та корисної інформації щодо використання якісних препаратів Європейського та Японського виробництва.

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев