UARUEN
Товари для населення
Каталог препаратів

Семінар «Сучасні підходи до захисту виноградників»

5 серпня 2016 року на базі виноробні «Колоніст» відбувся науково-практичний семінар на тему «Сучасні підходи до захисту виноградників», організований ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Даний захід об’єднав  виноградарів Одещини, які хотіли почути про сучасні методи вирішення проблем, що виникають під час вирощування винограду.

Семінар відкрив комерційний менеджер ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» Іваненко Володимир, який розповів про історію компанії, про розвиток компанії в Україні, про  співпрацю з садівниками та виноградниками.

Регіональний менеджер по Одеській області Мусіч Ігор звернув увагу на основні хвороби та шкідники, які були актуальними цього сезону на виноградниках Одещини та сучасні методи боротьби з ними, які пропонує компанія ТОВ "Самміт-Агро Юкрейн". Компанія має у своєму портфоліо багато потужних фунгіцидів з різними механізмами дії. Це такі продукти, як Ікарус, Топсін-М та Сакура - проти оїдіуму та сірої гнилі винограду, а також Медян Екстра, Пенкоцеб, Кольт, Мілдікат - проти мілдью. Важливо знати переваги кожного продукту та правильно і вчасно їх застосовувати, наголосив Ігор. Крім того, Ігор Мусіч розповів про досвід застосування інсектицидів Балазо та Моспілану боротьбі з гроновою листокруткою. Для захисту від кліщів завжди актуальним є використання спеціалізованих акарицидів Санмайт та Ніссоран.

У свою чергу продукт-менеджер Гусак Анатолій більш детально розповів про новинки компанії. Це сучасні фунгіциди - Мілдікат та Сакура. Окремо зупинився на питаннях гербіцидного захисту виноградників та світовий досвід застосування гербіциду Пледж проти дводольних бур’янів у плодових насадженнях.

Після лекційної частини всі учасники виїхали у виноградники ДП ДГ ім. О.В.Суворова "ННЦ ІВІВ ім. В.Є. Таїрова", де на власні очі змогли побачити ефективність препаратів від ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» та обсудити разом із агрономом господарства практичні особливості їх застосування.

Під час семінару учасники здобули цінні знання та мали змогу в тісній дружній атмосфері обговорити актуальні питання, отримати корисні поради та поділитись досвідом.

 

Тел.:  +38-044-494-37-04 
Факс: +38-044-494-37-05 
Україна, м.Київ 03680
вул. Горького, 172, 10 поверх

GISMETEO: Погода по г.Киев